Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Re: nincs cím

#772622 Sumér harcos Előzmény: #772620

ok,de most a mai indulású lefelé menetben hol kezded venni?

vagy vettél már ma?

tehát volt-e ma vétel?:)

vagy kivársz még a Matgab faktor miatt?:)

Re: nincs cím

#772583 matgab Előzmény: #772481

hello társtulajok, öveket bekapcsolni, célár: 6300 (2 héten belül-igaz manapság inkább csak 3 nap).

ezt a forgalmat már, ami…

#772577 Sumér harcos

ezt a forgalmat már, ami ma is van eddig....az csoda hogy győzi a rendszer...

Re: nincs cím

#772486 polgarmester Előzmény: #772481

:)) Hát igen, sosem voltam következetes.

A fifikás taktikám: Kivárás.*

(*kínnal vagy kevésbé kínnal)

Ma a kád berakása után ránéztem a tő.zsdére és eladtam a molcsit de, izibe. Kell sóderre.:(

Re: nincs cím

#772481 Csusza Előzmény: #772473

Pár napja még nyugdíj kiegészítésnek szántad a papírt, ahhoz képest nem rossz ez. :-)

Nem vagyok elégedett a t…

#772473 polgarmester

Nem vagyok elégedett a tempóval uraim.:(( Már 7800 felé kéne ügetnünk.

:)

Re: nincs cím

#772451 Csusza Előzmény: #772441

Grat a longokhoz. Short merész húzás, szerintem nem túlvett.

7K-nak nekifeszülést érzek.

Re: nincs cím

#772405 banyaiz Előzmény: #772400

Vagyis ne legyen egyenlőbb az egyenlők között , miket beszélek már. korlátozott amennyire ebbe a piacba bele tudnak nyúlni. Mert következményei vannak, már ennek a szitunak amit kialakítottak ennek már most következményei vannak.

Ezek pedig nem olyan következmények csődbe megy egy szemétszállító cég akárhol és akkor majd megoldjuk.

Szóval hagyni kell fúrjanak faragjanak , fűrészeljenek előbb utóbb észreveszik , hogy azon az ágon ülnek.

Re: nincs cím

#772404 banyaiz Előzmény: #772400

Hála az égnek a legnagyobb forradalmi tevékenységen túl vagyunk .

A dolgos a hétköznapok jönnek amikor figyelembe kell venni azt is , hogy piactorzításnak mik a következményei . Valahogy növekednie kell a gazdaságnak stb stb.

Mezőny eléggé átalakult bejöttek a forradalmár versenyzők a képbe, menekült mindenki amerre látott.

Piaci pozíciójával és tőkehelyzetével Otp piaci viszonyok között nagy falat. Éppen ezért vsz annyi kell legyen a cél minden eszközzel megakadályozni azt, hogy egyenlő legyen valaki egyenlőbbek között komoly mértékben. Mindenképpen kell számítani kis pittyputty kivételezésekre , de az nem oszt nem szoroz. Fő csapásirányban piaci viszonyok akkor csak idő kérdése mikor fulladnak ki . Aztán majd nemhogy eladnák Otp-nek kérni fogják vegye át. :)

Úgyis kivágják maguk alatt a fát vsz. Hagyni kell hadd dolgozzanak rajta.