Hasznos infó lehet, kösz.
Én is elkezdtem adogatni.
RC "Megint jött a Marshall cég shortolni az OTP részvényét, legalábbis a piaci pletykák szerint 400 ezer darabot igyekezett a tegnapi kereskedésben 7000 forint körül eladni."
Most szórom ki a maradékot. vissza 6750-6800-ig várnám.
Számomra napok óta érthetetlenül viselkedik ez a papír. Senki sem adja, de senki sem veszi, 7 ezren minden ellenállás nélkül gyalogol át, nulla forgalommal. A csárton semmi értelmeset nem lehet kiagyalni.
Vagy most ez lett az új trend, vagy mi van?
A nyerő egy részét elba...ltáztam időben nem zárt dax long certivel- de, az összkép kellemes.
7ezer, kezdem adogatni
Még nem, még kicsit mehet fel,bár möszijő Draghinak nem előlegeznek túl sok bizalmat.
langyos pisi.
Megdicsértem múlt héten aztán mindjárt elvesztette a lendületét. :)
Nagyon bikának tűnik a bét. Szinte meg se rezdül mai rossz hangulatra. 26 k feletti buxnál .
Nem bánom persze, de olyan szempontból érdekes hová menne ha külföld tovább menetel 30 k-s bux? Ott már rég jártunk.
zavar is ez egy kissé.
Milyen szépen tartja magát a papír, ne kiabáljam el. Negyedév első napja külföld eseget.
kösz mán kösz,grat,kösz,grat:))