Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

matgab részvényei

Re: nincs cím

#752080 matgab Előzmény: #752022

fúú, micsoda nap van ma, hogy baxxa meg!

gamestop -11%,

KORS: -5,53%

sdrl: -4,4%

OTP: -1,65%

Apple: -1,5%

Raffi: -1,96%

Rank : 0%

K+S: +1,25%

Mai napi sikerélmény : egy vékony TDT long az OTP-ből...

Re: nincs cím

#752022 matgab Előzmény: #752009

OTP TDT vétel... napon belül csak nem lesz meg a miusz 10%... Vagy minusz 2% még innen??

Re: nincs cím

#752009 matgab Előzmény: #751500

Ez a K+S szórakozik velem...

Megvettem 25,3-nál, bezuhant 10%-ot, akartam venni, de kirántották 24,8-ig...

Most visszaesett 23,2-ig... Na mondom, ha esik egy picit akkor veszek mégis.

Erre most megint kirántják 3%-kal...

Re: nincs cím

#751239 matgab Előzmény: #750919

Inditex ma -4,5%-on van... Nem véletlenül tettem rá tegnapelőtt figyelőlistámra...:-)

Re: nincs cím

#750921 rbbj11 Előzmény: #750919

én nagyon óvatos vagyok long pozikkal, én még mindig bear marketnek tartom a piacot aug. óta

Re: nincs cím

#750919 matgab Előzmény: #750911

a következő papírok vannak most a figyelőlistán:

Inditex

Altria

K+S bővítés

Richter (brühühü)

OTP bővítés

Re: nincs cím

#750911 rbbj11 Előzmény: #750906

egyetértek

és az indexek is nagyon volatilisek, ami nem epp bika piaci jel, hiäba csucsokat ostromolnak

Re: nincs cím

#750908 matgab Előzmény: #750895

+10%... Ezt már szeretem... Még emelkedik egy 10-est és már pozitívban is leszek ezzel is! :-)

Re: nincs cím

#750906 Janicroft Előzmény: #750895

Örülök a nyerőidnek! Viszont lehet ma eladok mindent mert valami zavart érzek itt körülötted! :D

Re: nincs cím

#750871 matgab Előzmény: #750869

PKO bank eladva... 1,5 évig türelmes voltam 40,51->28,51

Nem volt jó business...

Re: nincs cím

#750862 matgab Előzmény: #750861

közben a Gamestop és az Apple is már lassan nulla közelébe kerül.

Raffi már kis pluszban.

Hihetetlen de mindegyiken megvolt legalább 10% bukó a vásárlás után, az Apple inkább 25% minusz volt.

Ricsit eladtam pénteken most mehet +10% irányába (természetesen a minusz 10% az ott is játszott).

GSPark esetében viszont nem volt meg a 10% esés...