fúú, micsoda nap van ma, hogy baxxa meg!
gamestop -11%,
KORS: -5,53%
sdrl: -4,4%
OTP: -1,65%
Apple: -1,5%
Raffi: -1,96%
Rank : 0%
K+S: +1,25%
Mai napi sikerélmény : egy vékony TDT long az OTP-ből...
fúú, micsoda nap van ma, hogy baxxa meg!
gamestop -11%,
KORS: -5,53%
sdrl: -4,4%
OTP: -1,65%
Apple: -1,5%
Raffi: -1,96%
Rank : 0%
K+S: +1,25%
Mai napi sikerélmény : egy vékony TDT long az OTP-ből...
OTP TDT vétel... napon belül csak nem lesz meg a miusz 10%... Vagy minusz 2% még innen??
Ez a K+S szórakozik velem...
Megvettem 25,3-nál, bezuhant 10%-ot, akartam venni, de kirántották 24,8-ig...
Most visszaesett 23,2-ig... Na mondom, ha esik egy picit akkor veszek mégis.
Erre most megint kirántják 3%-kal...
Inditex ma -4,5%-on van... Nem véletlenül tettem rá tegnapelőtt figyelőlistámra...:-)
én nagyon óvatos vagyok long pozikkal, én még mindig bear marketnek tartom a piacot aug. óta
a következő papírok vannak most a figyelőlistán:
Inditex
Altria
K+S bővítés
Richter (brühühü)
OTP bővítés
egyetértek
és az indexek is nagyon volatilisek, ami nem epp bika piaci jel, hiäba csucsokat ostromolnak
nekem mär massziv plusszban is van a KORS, mär kezdtem türelmetlen lenni vele
+10%... Ezt már szeretem... Még emelkedik egy 10-est és már pozitívban is leszek ezzel is! :-)
Örülök a nyerőidnek! Viszont lehet ma eladok mindent mert valami zavart érzek itt körülötted! :D
PKO bank eladva... 1,5 évig türelmes voltam 40,51->28,51
Nem volt jó business...
huha,nem lesz ez sokk egy kicsit?:)
közben a Gamestop és az Apple is már lassan nulla közelébe kerül.
Raffi már kis pluszban.
Hihetetlen de mindegyiken megvolt legalább 10% bukó a vásárlás után, az Apple inkább 25% minusz volt.
Ricsit eladtam pénteken most mehet +10% irányába (természetesen a minusz 10% az ott is játszott).
GSPark esetében viszont nem volt meg a 10% esés...