Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #752081

pedig pont a múltkor gondolkodtam, hogy majdnem elérte a beker árat, de most megint kva messze vagyunk tőle, mind a KORS-nál, mind a gamestopnál, a seadrill és a rank esetében meg már pffff...