Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #751500

Ez a K+S szórakozik velem...

Megvettem 25,3-nál, bezuhant 10%-ot, akartam venni, de kirántották 24,8-ig...

Most visszaesett 23,2-ig... Na mondom, ha esik egy picit akkor veszek mégis.

Erre most megint kirántják 3%-kal...