Re: nincs cím
matgab Előzmény: #751500Ez a K+S szórakozik velem...
Megvettem 25,3-nál, bezuhant 10%-ot, akartam venni, de kirántották 24,8-ig...
Most visszaesett 23,2-ig... Na mondom, ha esik egy picit akkor veszek mégis.
Erre most megint kirántják 3%-kal...