Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #747933

Richter papírjaim 5 kínkeserves hónap után ismét pozitív tartományban! :-))

K+S részvényem időközben már 8% minuszban is volt... egyre drasztikusabb ez a faktor.

Mostanában nem is 10 hanem 25%-os esés szokott lenni a vételeim után (Apple (-30%), seadrill (-45%), kors (-25%), illetve most már a klasszikus 2 héten túli eső Rank progress (-75%), (PKO -35%)). Üdítő kivételek a GME és a Richter a maguk -15%-val és a GSPark a maga 5% minuszával...