Dojit csinált talán csütörtökön.
Ha ma lesz / lenne egy fehér gyertya, az legalábbis középtávon fordulós jelzés.
Dojit csinált talán csütörtökön.
Ha ma lesz / lenne egy fehér gyertya, az legalábbis középtávon fordulós jelzés.
1000alá várom amekkorákat mennek mostanság a piacok.
van egy egészséges 25céges aranybányász figyelő listám.
ma óráson 1065 volt az alja, ha jól láttam fél szemmel.
Korábban volt egy 1050-es jóslat, én most arra tippelnék, hogy leszúr alá és aztán fel.
aranyra kell most figyelni éves alj környékén van.
én ezt látom éves aljnak: 1,080.05. most 1084-1085között mozog
egy kis platina is belefér:
Nagyon beröhögtem ezen a híren, itthon tényleg mindent meg lehet csinálni. :)
Trombitaréz?
Olyan mintha egy Rejtő regénybe illő fordulat lenne.
http://index.hu/gazdasag/2015/08/12/itt_az_aranyhamisitasi_botrany/
"Hamis aranytömböket adott biztosítékként a Kézizálog Zrt. tulajdonosa több magyar milliárdosnak és pénzintézetnek – értesült a Napi.hu. Amennyiben ez igaz, az év elején csődbe ment zálogcég és annak egyszemélyes tulajdonosa, Bíró Péter által okozott veszteség akár 30 milliárd forint is lehet."
Hmm. közeledik az opciós kifutás, lekonyul az arany és ezüst grafikonja.
Lassan megérik a helyzet egy fordulatra?
arany a válságban emelkedik.. ez lenne tőle a helyes..erős dollárnak nem örül usa..ezért piaci hírekkel piaci ügyletekkel fogja sztem gyengíteni..esetleg egy verbális intervenció.
Érdekes, ahogy a nyersanyagok reagálnak a görög válságra.
Dollár erősödik, ez tiszta sor.
Olaj esik, ez is.
De pl. arany/ezüst reakcióját nem tudtam volna megtippelni.
Ismét milyen érdekes:
Arany esett az utóbbi órákban, ezüst meg emelkedett.
Ilyen sincs sokszor.
Jön az évközepe, sok trend fordul ilyenkor.
Érdekes volt a hétkezdet ezüstnél vasárnap hajnalban.
Az első perces gyertya fel 16,4-ről 17,4-re, a következő perces gyertya vissza le 16,4-re.
Aztán a 3. és 4. percben megismétlődött ugyanez.
Utána már csak jelentéktelen mozgás volt.
Mintha a jelen történéseket akarták volna elpróbálni. ???
Egyébként opciós kifutásnál hogy is van ez? Az első péntek május 1. volt. Akkor ebben a hónapban a holnapi a 3. azaz holnap lesz opciós kifutás?
Ksz
Ha jól látom silver kicsit hektikusan kezdi az új hetet.
Mi sül ki ebből?
Ez világos, de itt meg fut:
www.finanzen.net
Itt is nagypéntek van.
általában ma nincs árutőzsdei kereskedés a legtöbb platformon
(Nagypéntek)
Ez vajon hogy van, hogy a livegoldpirce.org nem az élő árat mutatja, hanem a tegnapit:
http://goldprice.org/live-gold-price.html
???