Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#716675 Bendeguz Előzmény: #716582

olvasgattam egyéb elemzőket, sokak szerint jön már végre a bull. az még nem látszik, hogy dumán kívül vettek is volna.

Korábban beszéltünk a ne…

#716582 TrendMan

Korábban beszéltünk a negyedéves emelkedő trendvonalról, amit most tesztel az arany.

Igaz, hogy nem lehet lekereskedni, de a mostani pattogást körülötte/rajta segit értelmezni.

Re: nincs cím

#715416 TrendMan Előzmény: #715326

A Föld Kincsei befektetési jegyem árfolyamából úgy látom, a tegnapi felrántás nem csak engem lepett meg!

Re: nincs cím

#714180 TrendMan Előzmény: #713987

Tudja valaki, pontosan mikor lesz a svájci szavazás az aranytartalékok növelése ügyében?

Köszönöm.

Re: nincs cím

#713987 TrendMan Előzmény: #713983

Én idén már végig a negyedéves emelkedő trendvonal körüli oda-vissza játékot látok.

Re: nincs cím

#713983 Bendeguz Előzmény: #713965

Szerintem Svajc miatt meg fogjak rantani az aranyat, aztan nov vegen hirre beadjak ismet. Osszessegeben oldalazast varok a heti charton

valószínű ezen a szinten…

#713863 ikszf

valószínű ezen a szinten fog eldőlni a középtávú trend sorsa

nov. végén lesz a svájci népszavazás az aranytartalék feltöltéséről

lehet, hogy annak az eredményét "megvárja" az árfolyam. Havi gyertya szépen nézne ki long szempontból, ha visszazárna hó végére 1183 fölé. A legszebb az lenne, ha nem sokkal fölé zárna.

Így meglenne az 1154 és az 1183 támaszok sikeres tesztelése egyszerre.

Re: folyt a Dax fórumból

#713392 ikszf Előzmény: #713380

tipp: s&p felmegy 2140-ig, arany meg le a háromszámjegyű tartományba

Re: folyt a Dax fórumból

#713380 akpo7 Előzmény: #713079

AZ usd pont 1x éve nem tudott több éves emelkedö trendbe kerülni a többi devizával szemben. Most nagyon úgy néz ki, hogy fog, ami a xauusd-t 1000-Ra lökheti, ha nem lesz tözsdei zuhé és nem érvényesül a másik katalizátor, a menedék szerep.