Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Arany

Az előző hetek emelkedés…

#720026 TrendMan

Az előző hetek emelkedésében egyes fórumokon az 1240-es szintet úgy emlegették, mint a long pozicióba való beszállás ideális sávját.

(ha idáig lemegy, akkor már mindenképpen érdemes venni.)

Most, hogy ide lement, itt egy elemzés:

http://www.finanzen.net/nachricht/zertifikate/ING-Markets-GOLD-ANALYSE-Heftig-abgeschmiert-4172486

(Eszerint - ha a mai napot 1245 alatt fejezi be - akkor ennél jobb alkalom már nem is létezik arra, hogy shorba menjünk:-)

Tud valaki olyan oldalt,…

#718905 TrendMan

Tud valaki olyan oldalt, ahol live lehet követni a forgalmat aranyban/ezüstben?

Ksz

long for long ?

#718876 TrendMan

Gondolom már minden kedves fórum olvasó közben arany meg ezüst longban van?

(Magasabb csúcs, alacsonyabb mélypont, bulis piac?)

Re: nincs cím

#718466 TrendMan Előzmény: #718187

Ha jól látom most van a fordulóponton, long vagy short?

Ha ilyen erős dollár mellett is megy felfelé, az igen erősen a long mellett szól.

Re: nincs cím

#716780 Fornit Előzmény: #716776

a 2324-es hsz-ben a "nem latszik, hogy a DUMAN kivul vettek volna" uj ertelmet nyert.

Re: nincs cím

#716776 Kissherceg Előzmény: #716696

A Bloomberg hírügynökség összefoglalója szerint az orosz jegybank akár az ország aranytartalékainak eladását is fontolóra veheti, ha nem sikerül a kamatemelésekkel megállítani a rubel gyengülését. Az orosz jegybank a múlt havi adatok szerint tartalékainak mintegy 10 százalékát tartotta aranyban, ez mintegy 1169,5 metrikus tonnányit jelent a nemesfémből. A bank egyik tisztségviselőjének az orosz törvényhozás számára készített beszámolójából kiderült, a jegybank november közepéig idén 150 tonna aranyat vásárolt.