Mi a baj a Plotinussal?
Jól teljesít, mégsem kapkodnak utána a fórumtársak.
Van 4ig részvényed? vagy csak figyeled?
Nekem is megtetszett, bár nem találtam ez évi osztalékról.
Mi a baj a Plotinussal?
Jól teljesít, mégsem kapkodnak utána a fórumtársak.
Van 4ig részvényed? vagy csak figyeled?
Nekem is megtetszett, bár nem találtam ez évi osztalékról.
közben a Virgin airlines is megcsinálta a +10%-ot az eladásomat követően...
a seadrill meg a minusz 10-et a vételt követően.
tetves lockheed csak nem akar egy centet sem emelkedni amióta megvettem...
Ismerkedem a portfolio menedzseléssel és az kimondottan jót tett a bankszámlámnak is. A dollárban már nincs komoly felértékelődési potenciál, ezért érdemes elgondolkodni más befektetéseken is.
Ismerkedem a portfolio menedzseléssel és az kimondottan jót tett a bankszámlámnak is. A dollárban már nincs komoly felértékelődési potenciál, ezért érdemes elgondolkodni más befektetéseken is.
A hirtelen frank erősödés után az OTP Supra szépen emelkedett.
Lehet inkább oda lenne érdemes fektetni. A hanyatló nyugaton már nem nőnek a rv. árak:D
emelt valami lejáró alapból, aztán nem történt semmi. itt szerzi a nyerőket, alig néha működik a faktor :D
imádkozz, hogy tőkét emeljen, kéne 20% korrekció a piacoknak :)
Én +1,5-nek látom és tartom...
Most a Solar city az ami nagyon megy (mert azt eladtam...)
na már meg is volt tegnap a seadrill vételt követő -10%... 4 nap alatt. De fogadjunk nem shortoltátok be!
Zwack-ot ne piszkáld légyszi!Azért a kevés osztiért nem éri meg! ))
Pioneer Regatta alapomat felszámoltam, most keresi a pénz a helyét...:-)
de szép napom van ma! :-)
jól belendültél, romba akarod dönteni a világot? :))