Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#729566 Pyxis Előzmény: #729458

Mi a baj a Plotinussal?

Jól teljesít, mégsem kapkodnak utána a fórumtársak.

Van 4ig részvényed? vagy csak figyeled?

Nekem is megtetszett, bár nem találtam ez évi osztalékról.

Re: nincs cím

#729458 matgab Előzmény: #729377

közben a Virgin airlines is megcsinálta a +10%-ot az eladásomat követően...

a seadrill meg a minusz 10-et a vételt követően.

Re: nincs cím

#729304 Pyxis Előzmény: #729296

Ismerkedem a portfolio menedzseléssel és az kimondottan jót tett a bankszámlámnak is. A dollárban már nincs komoly felértékelődési potenciál, ezért érdemes elgondolkodni más befektetéseken is.

Re: nincs cím

#729303 Pyxis Előzmény: #729296

Ismerkedem a portfolio menedzseléssel és az kimondottan jót tett a bankszámlámnak is. A dollárban már nincs komoly felértékelődési potenciál, ezért érdemes elgondolkodni más befektetéseken is.

Re: nincs cím

#729275 Pyxis Előzmény: #729152

A hirtelen frank erősödés után az OTP Supra szépen emelkedett.

Lehet inkább oda lenne érdemes fektetni. A hanyatló nyugaton már nem nőnek a rv. árak:D

Re: nincs cím

#729272 Bendeguz Előzmény: #729198

emelt valami lejáró alapból, aztán nem történt semmi. itt szerzi a nyerőket, alig néha működik a faktor :D

Re: nincs cím

#729152 matgab Előzmény: #729150

Én +1,5-nek látom és tartom...

Most a Solar city az ami nagyon megy (mert azt eladtam...)

Re: nincs cím

#729148 matgab Előzmény: #728480

na már meg is volt tegnap a seadrill vételt követő -10%... 4 nap alatt. De fogadjunk nem shortoltátok be!

Re: nincs cím

#728485 matgab Előzmény: #728484

Pioneer Regatta alapomat felszámoltam, most keresi a pénz a helyét...:-)

de szép napom van ma! :-)