Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #729618

Ricsit hirtelen felindulásból eladtam, azt hittem ma korrigálni fog jobban. De még vagy visszaveszem, vagy EMÁSZ-ELMÜt vagy Commerzbankot veszek belőle...