Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #729566

Nekem semmi bajom a Plotinus-szal, csak hát nem szeretem az olyan cégeket/alapokat, ami egy ember személyétől függ . Főleg itt Magyarországon. Persze attól még lehet profi, meg minden és lehet árfolyamnyereséget elérni...

4IG-m van már évek óta. (sajnos még nem tört ki)