Re: nincs cím
matgab Előzmény: #729566Nekem semmi bajom a Plotinus-szal, csak hát nem szeretem az olyan cégeket/alapokat, ami egy ember személyétől függ . Főleg itt Magyarországon. Persze attól még lehet profi, meg minden és lehet árfolyamnyereséget elérni...
4IG-m van már évek óta. (sajnos még nem tört ki)