Re: nincs cím 2015. április 27. 19:39 Pyxis Előzmény: #729458 Mi a baj a Plotinussal? Jól teljesít, mégsem kapkodnak utána a fórumtársak. Van 4ig részvényed? vagy csak figyeled? Nekem is megtetszett, bár nem találtam ez évi osztalékról.