Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Pyxis Előzmény: #729458

Mi a baj a Plotinussal?

Jól teljesít, mégsem kapkodnak utána a fórumtársak.

Van 4ig részvényed? vagy csak figyeled?

Nekem is megtetszett, bár nem találtam ez évi osztalékról.