ált veve a közös favoritoknak feltünöen magas hozama es feltünöen jo aranyban jönnek be...ezert kene ahhoz hasonlot csinälni, mint amit elkezdtünk a mäsik oldalon, csak nekem sincs eleg idöm rä
Ha mär EOG: ränéztem, 80-näl érdemes lehet visszavenni
ált veve a közös favoritoknak feltünöen magas hozama es feltünöen jo aranyban jönnek be...ezert kene ahhoz hasonlot csinälni, mint amit elkezdtünk a mäsik oldalon, csak nekem sincs eleg idöm rä
Ha mär EOG: ränéztem, 80-näl érdemes lehet visszavenni
A közös projektjeink (eog, jnj) eddig mind jól sűltek el, reméljük ez is illeszkedik a sorba :))
AEO valóban szép, kénytelen leszek holnap visszavenni
Hát nekem egyelőre úgy tűnik hogy visszatesztelte a 17et AEO. Persze még van hátra a napból, eddig inkább erősnek tűnik nekem. UA visszaszedi amit eldobott (+2.5%). Ami lehetne már most is jobb az az SCTY.
Ami zavar, hogy se ZU se STRL-t nem vettem amikor mondtam... spekire tuti jók lettek volna.
+0,9% os SP mellett alig emelkednek a részvények, ahogy körbenéztem. Pár napja ugyanekkora minusznál 2-3%-os minuszok voltak...
seadrill profit warning a stocky-s tulajdonosoknak: Eladtam a csába
tenyleg, en kesve vettem eszre
de talän jobb is, hogy nem teljesült a megbizäsom, nem hiszem, hogy jo hir miatt van felfügg