Jó fogás, grat :)
kőszi amit küldtél,előszőr az is nagyon jó,elmentettem
nagy grat neked is! mit ad isten, pont Fiboig ment fel? Nocsak. Mondj még ilyen papírt, látom jó érzéked van hozzá :)
https://longhuntercharts.wordpress.com/2015/03/04/mobileye-mbly/
Itt a 9 dodo sdrl
gratula',MBLY- tudod izraeli kamerák; 35.20- 42ig ment,ma adtam el kár ,hogy pirosba borult ma sok minden, tegnap is irtak róla, hogy 50-ig mehet, lehet hogy dili részvény de egy speki kőrre jó volt.
SCTY kapcsán jött ez a hír:
http://www.marketwatch.com/story/solar-stocks-soar-32-as-chinese-documentary-goes-viral-2015-03-06
Na ez egy igazi gyémánt.
HERO: Deutsche Bank célár: $0 :))))
Feb-27-15 Downgrade Deutsche Bank Buy → Sell $4 → $0
http://finance.yahoo.com/news/alert-deutsche-bank-thinks-hero-151144672.html
most nézem sdrl szépen eltaknyolt óóó édes jó istenem ha az olaj 40alá benéz, akkor ez már bőven 5 alatt lesz jólárasítva...
mod.: ami ennél jobban néz ki az a hero 6ról 0,3ig taknyolt... :D
SCTY-re berakok egy stoppot 47-hez, és nem nézek rá egy ideig. Valakinek megvan még? Ha igen meddig tartja?
Ha 9.18 felett fordul, az meg egy szalmaszal esely a dupla aljra. Bmeg Matgab, nem vagy te jo semmire :)))))