Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: CUR / EQM

#724058 Mezuska Előzmény: #724051

gratula',MBLY- tudod izraeli kamerák; 35.20- 42ig ment,ma adtam el kár ,hogy pirosba borult ma sok minden, tegnap is irtak róla, hogy 50-ig mehet, lehet hogy dili részvény de egy speki kőrre jó volt.

Re: CUR / EQM

#724017 Koffein Előzmény: #724010

most nézem sdrl szépen eltaknyolt óóó édes jó istenem ha az olaj 40alá benéz, akkor ez már bőven 5 alatt lesz jólárasítva...

mod.: ami ennél jobban néz ki az a hero 6ról 0,3ig taknyolt... :D

Re: CUR / EQM

#724013 Greeny Előzmény: #723948

SCTY-re berakok egy stoppot 47-hez, és nem nézek rá egy ideig. Valakinek megvan még? Ha igen meddig tartja?

Re: CUR / EQM

#724012 Bendeguz Előzmény: #724010

Ha 9.18 felett fordul, az meg egy szalmaszal esely a dupla aljra. Bmeg Matgab, nem vagy te jo semmire :)))))

Re: CUR / EQM

#724009 matgab Előzmény: #723948

mennyivel jobb, szárazabb, biztonságosabb érzés így seadrill nélkül nézni ahogy esik...