Re: nincs cím
Greeny Előzmény: #723817Hát nekem egyelőre úgy tűnik hogy visszatesztelte a 17et AEO. Persze még van hátra a napból, eddig inkább erősnek tűnik nekem. UA visszaszedi amit eldobott (+2.5%). Ami lehetne már most is jobb az az SCTY.
Ami zavar, hogy se ZU se STRL-t nem vettem amikor mondtam... spekire tuti jók lettek volna.