Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: CUR / EQM

#723929 rbbj11 Előzmény: #723902

ált veve a közös favoritoknak feltünöen magas hozama es feltünöen jo aranyban jönnek be...ezert kene ahhoz hasonlot csinälni, mint amit elkezdtünk a mäsik oldalon, csak nekem sincs eleg idöm rä

Ha mär EOG: ränéztem, 80-näl érdemes lehet visszavenni

Re: CUR / EQM

#723902 Fornit Előzmény: #723897

A közös projektjeink (eog, jnj) eddig mind jól sűltek el, reméljük ez is illeszkedik a sorba :))

Re: nincs cím

#723879 Greeny Előzmény: #723817

Hát nekem egyelőre úgy tűnik hogy visszatesztelte a 17et AEO. Persze még van hátra a napból, eddig inkább erősnek tűnik nekem. UA visszaszedi amit eldobott (+2.5%). Ami lehetne már most is jobb az az SCTY.

Ami zavar, hogy se ZU se STRL-t nem vettem amikor mondtam... spekire tuti jók lettek volna.

+0,9% os SP mellett alig…

#723865 Fornit

+0,9% os SP mellett alig emelkednek a részvények, ahogy körbenéztem. Pár napja ugyanekkora minusznál 2-3%-os minuszok voltak...

Kezdés alapján nem tetsz…

#723817 Koffein

Kezdés alapján nem tetszik az AEO, kiszálltam.

Re: CUR / EQM

#723810 rbbj11 Előzmény: #723808

tenyleg, en kesve vettem eszre

de talän jobb is, hogy nem teljesült a megbizäsom, nem hiszem, hogy jo hir miatt van felfügg

Re: CUR / EQM

#723808 Fornit Előzmény: #723802

Finvizen olvastam, h halted. 09:59:07 óta kötés sem volt.

CUR-ban valami jó bio-rallyra vártam volna a forditottja lett.

EQM meg valamire jó lesz, szűkebb stoppal.