Én tartom.
STRL-t egyébként felvették KBC-nél.
Én meg., bár rég csináltam ilyet, (és általában nem szokott jó vége lenni) néhány "csak úgy" vásárlás a szokásos pakkok 3/4-ével.
Du Point @79,21
Linear Tech @ 47,17
Skyworks Solution @92,55
A szokásostól eltérően ezek szűk stoppal fognak futni.
AEO-t zärtam, mivel itt egy ellenälläs. Ha ätmegy rajta, visszanyitom
Hát ha minden nap figyeled, és csak idegesít a trend, akkor likvidáld a pozit.
Ha meg középtávon emelkedést vársz tőle, akkor meg ne nézz rá egy ideig ;)
ez a kva seadrill akkor is esik ha a Crude esik és a Brent emelkedik és akkor is esik amikor a Brent esik és a Crude emelkedik. Ép ésszel ezt nem fogom fel, ez tűnik a leggyengébb láncszemnek...
persze, én is mondom pär éve: buy and hold
Persze nem eszetlenül.
Vmelyik oldalon volt cikk, de itt a fórumban is dumáltunk egyik topikban róla
egyébként benne van a paklikban, h. akár csődbe is megy 50-100 vásárolt rv-ből egy, de ez nem számít, ha akad benne 2-3, aki hosszú távon 10szerez
Persze, múltkor is ecsetelték milyen ****án teljesít a 80éves Portfolio.... :)
sztem semmi baj vele, ha hosszúa tervez az ember, BTC-t is 250-en vettem
na ez a támaszon úgy átment, mint kés a vajon :D mu ha ha ha 9,4et is ha viszi, akkor van egy leheletnyi támasz 9,2ön oszt fejest ugrunk a szakadékba :DDD
Hívhatjátok ezeket exkluzív portfolionak
**** seadrill... Csak tényleg már olyan mélyen van az árfolyam, hogy ... Hát nem tudom...Az olaj még eshet akrá 20 -30 USD-t is. De akkor hol lesz a Seadrill? Centes részvény lesz, vagy már csődbe megy?
Van még tér lefelé, és ha 40 dollárnál lesz az olajár, akkor egy fél pakkal én is beszállok az SDRL-be. Az olaj árának alakulásáról sokak mellett talán pont az SDRL kapcsán rbbj is elmondta a véleményét. Hosszútávon viszont szerintem nem tartható az alacsony ár (pontosabban nem lesz érdekük ott tartani), így a drilles cmpanyk majd akkor arathatnak. Egyelőre én még lefelé várnám (ezért most légitársaság lenne célpont, mondjuk wizzair, de csak 12,5 környékén, de ha jól tudom akkor ők is fedezik magukat bizonyos időtávra az olajár ingadozás kapcsán).
Könyveld el az SDRL-es pakkodat hosszútávra, és ne nézd az árfolyamát. Én a Bitcoin-nal vagyok most így. :D