Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #723161

**** seadrill... Csak tényleg már olyan mélyen van az árfolyam, hogy ... Hát nem tudom...Az olaj még eshet akrá 20 -30 USD-t is. De akkor hol lesz a Seadrill? Centes részvény lesz, vagy már csődbe megy?