Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Koffein

SDRL: egy hét után gondoltam ránézek, hogy miként állunk és azt látnom az óráson, hogy 26án az 50 napos keresztezte a 200ast, ami általában nem szokott jó ómen lenni. látszódik, hogy egy csatornában csordogál lefele. első pattanás 10ről lehet, mert itt látni egy erős támaszt. kérdés, hogy innen pattanni fog-e, vagy töri a támaszt... én speciel innen fordulatra számítok...

http://i.imgur.com/pvm8kSA.jpg