Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#722420 rbbj11 Előzmény: #722403

én sose hallottam róla, tipikus kevéssé ismert rv, aminek nagyon erős fundamentumai vannak, így tökéletes felvásárlási célpont. Utána kéne olvasni, nem e ilyen hír jött ki?

Re: nincs cím

#722419 Bendeguz Előzmény: #722410

haha, ebben a cégben mindenki zsidó? erősen növekedik, de még ahogy látom veszteséges. mindjárt nyomok valami technikát, bár elég rövid a chart.

Re: nincs cím

#722416 Bendeguz Előzmény: #722415

Sanda gyanúm, hogy valami pletyka van a sötétben és arra adják. Amikor majd kijön a rossz hír, vagy opec döntés, vagy valami szaúdi seljk böffentése, akkor meg senki se fogja érteni mire rallyzik.

Re: nincs cím

#722415 rbbj11 Előzmény: #722395

továbbra is egész szektor nyomás alatt van, így nem nagyon meglepő

Azt nem értem, miért van a szektor nyomás alatt

Re: nincs cím

#722413 Bendeguz Előzmény: #722412

Az nagyon tetszik, hogy egy év után már szépen elkezdtünk csapat szinten is hozamokat bezsebelni. Nem tudom van-e még ennyire konstruktív topic a stokyn :)))

Re: nincs cím

#722410 Mezuska Előzmény: #722404

MBLY(nasdaq)ha jól olvastam 35,30ról 49.90-ig várják, Bendeguz, ha ráér rápillanthatna'

Re: nincs cím

#722403 Mezuska Előzmény: #722395

SWHC-( nasdaq) 13.05-röl 14.75-ig ment ma , már az éjjel after hours-ben plusz 10% volt, tudtok erről valamit?

Re: nincs cím

#722395 Bendeguz Előzmény: #722383

grat!

azt érti valaki mi van a seadrillel? az olaj pluszban, crude 51 körül. valami nagy kiszálló, vagy bírság, vagy katasztrófa?

Re: nincs cím

#722382 Mezuska Előzmény: #722377

iiiiiiiiiigen., kőszi az ajánlást, tegnap vettem, 20.30, most adtam el 20.41-en :)