Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Mezuska Előzmény: #722395

SWHC-( nasdaq) 13.05-röl 14.75-ig ment ma , már az éjjel after hours-ben plusz 10% volt, tudtok erről valamit?