Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #722399aeo-hoz mit szóltok, tartjátok még, vagy már kivágtátok 16 felett... :)
pirosban úszik a többség http://finviz.com/map.ashx?t=sec
aeo-hoz mit szóltok, tartjátok még, vagy már kivágtátok 16 felett... :)
pirosban úszik a többség http://finviz.com/map.ashx?t=sec