Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #722383

grat!

azt érti valaki mi van a seadrillel? az olaj pluszban, crude 51 körül. valami nagy kiszálló, vagy bírság, vagy katasztrófa?