Re: nincs cím 2015. március 4. 19:46 Bendeguz Előzmény: #722383 grat! azt érti valaki mi van a seadrillel? az olaj pluszban, crude 51 körül. valami nagy kiszálló, vagy bírság, vagy katasztrófa?