Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

""Ha a 16. § (1) bekezdé…

#711944 Láma

""Ha a 16. § (1) bekezdés q) pontjában meghatározott jelzőtábla alatt a 97. ábra szerinti kiegészítő jelzőtábla alkalmazásával távolságot jelöltek meg, akkor az így megjelölt útszakaszon – ha a közúti jelzésekből más nem következik – legfeljebb 30 km/óra sebességgel szabad közlekedni."

http://www.femina.hu/hirhatter/valtozott_a_kresz

Re: nincs cím

#711922 KawaBazsy Előzmény: #711891

A húgom Poloja most halt be, de valszeg nem csak tárcsa, hanem az egész szerkezet. 8 éves, van benne tán 250E, de azt autópályán használta főleg egy cég.

A Corollában 170E-nél cseréltettem, még nem kellett volna, de azt mondták, h kb 10-15E km volt benne..

Re: nincs cím

#711894 Sumér harcos Előzmény: #711893

még az is lehet,ha ráfutófékes utánfutóval üzem alatt tolatott napokig,és csodálkozott az égett szagon.:))

esetleg még ez:)

Re: nincs cím

#711891 Sumér harcos Előzmény: #711886

eddig vagy 3-5automat hajtottam el 200ezerig,de kuplungot még cserélni nem kellett.

mint ahogyan féktárcsát sem 200ezernél még(tárcsát elhiszem,hogy egy budai előbb cserél)

vidéken.

de még nagyvárosban is neccesnek érzem nagyon a 200nál kuplung cserét,

attól lehet,csak ha én autót vennék ilyen adatokkal...nem hinném el a 200ezer km futást.

Re: nincs cím

#711886 KawaBazsy Előzmény: #711883

Nem, ez hasznalat fuggo. Varosban elkopik, zsufiban foleg. Londonban autovasarlasnal elso kerdes..

Re: nincs cím

#711884 Sumér harcos Előzmény: #711883

ugyan az über tuti az volt amikor 3db eladott autómmal is találkoztam 1év múlva ügynöknél murván......

és mind3 km órája azóta valszeg visszafelé forgott.....kb. átlag 170ezerről 80-110ig tekerve.

Re: nincs cím

#711668 Turkoglu Előzmény: #711666

Ezt a aki írta az tuti nem százas...

Vagy nem volt még rendes autója.

Ennyi szarsággal szervizbe járni egy kvázi új autóval ami ráadásul még nem is a "megfizethető" kategória hanem inkább a prémium felé hajlik... Viccc...

Re: nincs cím

#711659 Janicroft Előzmény: #711655

Ezt csak megerősíteni tudom! Ez a mondat tetszett a legjobban: "2012-ben a legszélesebb mosollyal a BMW-tulajdonosok járhattak"

Ez tényleg jellemző a BMW-nél, nagyon ott van az érzés, az ember beül, kikapcsol, és élvezi az autózást. Na jó, maga a teszt nem feltétlenül erre vonatkozik, és személy szerint a BMW márkaszervizeknek nulla pontot adnék minden szempontból...