ok utána már gondoltam.:)
de 2évesnél sem annyira hiteles a 35ezer diesel bankinál 2tulajjal pláne.
szerintem azt nem szabadott volna megvenni.
ok utána már gondoltam.:)
de 2évesnél sem annyira hiteles a 35ezer diesel bankinál 2tulajjal pláne.
szerintem azt nem szabadott volna megvenni.
izé, ne kombináld össze a dátumokat ;-)
2 éves volt, amikor hozzájuk került, tip-top állapotban, akkor
azóta voltak a történések, tudod, használták :))
ez pont az a kategoria,amit eladni kell nem venni:)
2003as diesel 2tulajjal ráadásul banki visszavettben,kizárt a 35ezer km...
a megane-nál kombiknál az a hátsó ajtó elektronika vezeték problémó olyan 6-7évesen és 150-180ezer km-nél jelentkezik,az állandó nyitogatástól elnyiródik,tipushiba.....az 35ezer km-nél még nem jelentkezik,ahhoz menni is kell,hogy az annyit nyirodjon(nyiljon-csukodjon)
eleve ezek a banki gépek,mind összepofozva,baxva.....csak mazochistáknak jeligére,vagy nagyon olcson-azonnal tovább adni,ha csak 20ezret keres rajta az ember-akkor annyit.
2. tulaj, banki visszavett volt, tán 35e km-el
évjárat, 2003
de francia nagy %-ban mind xar....számomra csak a Honda,Mazda csak benzin.
hát én akinek csak C4 citrot-mind1 milyen motor,vagy pl.peugeot 307,mindenki szidja,mégha magyar szalon 0km vette is.
rokonságban,barátikörben is volt szalon 307....meganet nem adtam volna érte,egyiknek 307sw 8000km-nél kitört a kereke egy nagyivű lámpás kereszteződésben,ugy csukodik az ajtaja,mint egy bili.
szalon magyar 1tulaj megane? kor?km?
ugye fontos adatok.
"de ettől még a renault dci egy fos.......a peugeot ,citroen pedig még nagyobb. "
láttam már közelről mindkettőre pozitív és negatív példát
a céges doboz berlingoba (2hdi) én nyomtam bele 290e-t, 0 km korától
a motorja még ekkor is porszáraz volt és sohasem volt megbontva
a haver megane 1.5dci-je meg szétmállot totál
(autovillamosságis, meg szerelget is ha nincs más meló, szval, nem idióta)
behánytak a porlasztók az autopálya kellős közepén, csak úgy, az összes centrál és elablak, kimúlt
eltörtek a vezetékek, ami a hátsó ajtó átvezetőjében van, meghalt minden hátul
és még sorolhatnám
már mondottad igen......:)benzinesen nem csodálkozom,hogy yo.
a vw 2.0 140ps dieselt akkor sem venném soha...egy rakás xar:)
7éves 1.5dci szalonból kihozva 200ezer km.
soha semmi baj vele.
senki nem hiszi.
10ezer km-ként olaj lecserélve,szervizelt.
90-130(autopálya)között járok vele külterületen,nincs pörgetve soha.
senki nem hiszi,megszólitanak benzinkutasok,rendőrök az országban....nekik ilyen van ,kintről hozott ratyiban...600-1misi azonnal ráköltve,nekem nem????mondom nem.
már gondolkodom ...felajánlom a renaultnak reklám célra 1idő után,hogy elmegy az 1.5dci X00.000km-et is,ha kell....gond nélkül:)))))
de ettől még a renault dci egy fos.......a peugeot ,citroen pedig még nagyobb.
éppen csodálkoztam:) azért mert sokkal jobb motor,mint az bmw ,vw diesel:)
"meg persze az a szlogen hozzá, h a motor élettartama alatt, nem is kell vele semmit csinálni,"
Tulajdonképpen ez igaz. Míg a lánc el nem szakad, addig él a motor. :)
"Átolvasva a cikket oylan érzésem van mintha nem lenne autó amit érdemes lenne megvenni."
De van. A jó állapotú 15-20 éves technikák. :) A benzinesek már befecskendezősök, a dieselek még adagolósak. Elektronika alig.
a láncos motorok "reneszánsza", megint csak a kompaktság és súlycsökkentés közös eredménye
meg persze az a szlogen hozzá, h a motor élettartama alatt, nem is kell vele semmit csinálni, ellentétben a vezérműszíjjas rendszerekkel
kiderült, h nem igaz, csak ez jó soba került pár embernek
Olcsó, csendes láncokat csinálnak, nem duplasoros, strapabíro dolgokat.
méretezési problémák vannak mindennel
ezért hullanak szét a gépek
ezt hozta a mindenáron való súlycsökkentés, meg a tervezett avulás kombinációja, megspékelve az egyre bonyolultabb elektronikákkal
Átolvasva a cikket oylan érzésem van mintha nem lenne autó amit érdemes lenne megvenni. Viszont sok helyen előjön ez a vezérműlánc probléma, ezt nem is értem. Nem tudnak készíteni egy normális láncot? A lánc az csak egy lánc. Ha valaminek akkor egy láncnak jól kellene működnie..