Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#711536 KawaBazsy Előzmény: #711535

Ha véletlen nekem is befigyelne 2 gyerek, akkor ülnék át ilyen közepes szabadidő autóba, mint pl a Honda CR-V, vagy ami volt nekem is, a Subaru Outback. Ezek már elég nagyok, de azért normálisan néznek ki, h a nevem adjam hozzá. :-)

Re: nincs cím

#711535 _pda_ Előzmény: #711529

ritka ronda egy fostalicska :))

írtam, h nekem se a szívem csücske, nézegettem egy Logan MCV-t is1,5dci

de az asszony behányt az emblémától

sztem az az utolsó, valóban használható kombi

persze elég purittya, de engem nem érdekelt volna :))

Re: nincs cím

#711533 _pda_ Előzmény: #711524

elektromos zűrzavar azért a berlingoval is volt rendesen

2 évig zsibbasztottam vele a szervízt,sohasem tudták megcsinálni

kürtre kiejtett a tempomat

tudom, baromságnak hangzik de tényleg

cseréltek BSI-t, BSM-et, COM2000-et, semmi eredmény

a végén a kuplungpedál kapcsolóját

most már jólesz :))

ua.

szétcseszték a kürtöt közben, annyit próbálták :))

sohasem lett jó, időnként magától is kiejtett menetközben

Re: nincs cím

#711528 _pda_ Előzmény: #711522

ez puszta véletlen volt, h beleakadtam

jöttem haza, gondoltam benézek erre a telepre is

akkor már jóideje túrtam a netet, egyre kevesebb eredménnyel

megvolt az árszint, ehhez a lehető legkevesebb km és legfiatalabb kor

nem egyszerű kombináció, de végül is mindenki ezt keresi ::))

átnéztem elsőre, mondom menjünk egy kört vele

kifogástalan

hmm...

mondom az embernek, lenne egy beszámítandó F, elmondtam milyen

hozzam le, megnézik

nekik nem lehet vetíteni, mivel opelosként tudják az összes rákfenéjét

hazamentem, mondom a nejemnek mit talátam, sztem meg kellene venni

átnéztem a netet még1x, semmi újdonság

reggel lementünk nyitásra a beszámolós telephelyükre, mondom itt az F, nézzék át

végigmérték, kipróbálták, átnézték a szervízkönyvét meg a számlákat

oké, rendben van minden

kell e a pic, mert várnak rá

na, mondom a beugratós kérdés

gyors megbeszélés, kell

késöbb derült ki, h nem kamuztak, mert amikor mentünk ki még1x megnézni a kocsit, kint hisztizett egy nyanya, h minek jött ide, amikor meg sem nézheti az autót, mert eladták az orra elől

:)))

az élethez kell egy kis szerencse is :D

azt nem mondom, h életem autója, de szódavízzel elmegy

egy laposabb kombi jobb lett volna, erre utállom felpakolni a szörföt

magas bakkecske, nekem nem hiányzik a fejem fölé a 20 centi plusz

Re: nincs cím

#711524 Sumér harcos Előzmény: #711516

ilyen picassoja 1ismerősnek volt dieselben 2db is,most is szalon c5 van neki.

citroen párti.mindig szalonból.

nos elsőnél járt ugy,hogy mindig ott hagyta nagy trillázva autopályán,uton,elektronika nyekk.

és vitte szalonba vissza,hogy wtf?

nem tudták megcsinálni,végén azt javasolták neki,hogy számolja be egy ujba....megtette...a másodiknak soha semmi baja nem volt.:)

az sem mind1 hétfői vagy pénteki gyártás:)

Re: nincs cím

#711523 KawaBazsy Előzmény: #711520

No de nem mindegy, h hogy kerül bele a km. Autópályás használat nagyságrendekkel kevésbé látszik, mint a csak városi.

Re: nincs cím

#711522 KawaBazsy Előzmény: #711516

Ahogy mondod. Vettem már itthon is, külföldön is jó autót, motort kereskedésből, nem egyet, kitartó keresés kell hozzá, meg mázli.

Re: nincs cím

#711520 _pda_ Előzmény: #711518

hja, fáztam én is előre a témától, hiába értek hozzá

számtalan olyan rejtett dolog lehet, amit a legnagyobb körültekintéssel sem veszel észre

pl, egy jóképű olajfogyasztás

sokan mondják az okosságokat, h állapotot kell venni, nem km-t, meg kort

ez sztem marhaság

aki belenyomott egy 0km-es kocsiba pár 100k km-t, az saját maga láthatja, mikén amortizálódik le

ennyi km alatt rengeteget kap a kocsi, hiába vigyázol rá a legjobb szándékkal

millió kátyú, kavicsok, parkolási sérülések, elektromos problémák, stb....

elpuhulnak a gátlók,szilentek, kiülöd az ülést

már nem egy feszes valamiben ülsz, hanem egy adag lekvárban

elnyűvődik minden, annak ellenére, h belülről nincs széttépve, meg ki lehet csiholni eladásra

Re: nincs cím

#711519 Sumér harcos Előzmény: #711516

mikor egyszer találkoztunk emlékeztem,hogy astrád van kombiban,meg egy elég jó,megkimélt...

eladtad akkor a kis kombit?:)

Re: nincs cím

#711518 Sumér harcos Előzmény: #711516

tényleg óriási mázli kell a murváról venni,ott mese nincs,csak kurta nagy szerencse faktor kell,

benzinest még lehet is.....sőt ott még lehet is 3éves 30ezerrel.

de dieselt főleg kombit murváról soha....2011ben annyit megnéztem öcsémnek(akart venni),hogy hihetetlen.

komplett pest,debrecen.

ilyen tdi octavia kombit ezer db-ot......hulladékok,mind ügynöknél.

Re: nincs cím

#711516 _pda_ Előzmény: #711512

ez is csak féligazság

tavaly lecseréltük az 99.12.26-ai 1.6 8v F astrat

tudom, minden autó dec 31.ei, tehát tulajdon képpen 2000-es évjárat :DD

de ez tényleg az, mert a főnökasszonyommal együtt vettük át :P

nem volt törve soha, nálunk sem

azért egy 14 éves autónál nem semmi

én tartottam rendbe 10 évig, minden számla elrakva, egy nyikk nélkül számolták be egy

Xsara picassoba, 1.6 16V

pont 2,5 éves volt 32e km, opel kereskedésben állt, beszámolt autóként

1 tulaj, orvos pár, feleségé

itt a kerületben (beszéltem a férjével később, mert a szembe szomszédhoz jár időnként)

2 napig néztem én is, mint tyúk a piros kukoricát, h mi lehet vele, főleg, amennyiért ki volt téve

nem találtam semmit, beszámolták az astrát korrektül és ment mindenki a dolgára

az opelt 1 hét alatt eladták, 10% haszonnal

a pic meg makulátlan

lekértem a szervízben a másik sarkon ahol vették a javítási listát, persze csak a szervízek, meg egy váltógomb csere volt rajta

szóval, az a lényeg, h lehet jó autót venni kereskedésben is, csak óriási mázli kell hozzá :)

Re: nincs cím

#711514 Sumér harcos Előzmény: #711513

ok igy már világos:))

nemtom nincs igazság......igazából,ha nálam széthullik az enyém,amivel kigurultam a szalonból,minden km-t én az első tulaj hajtottam bele...akkor tényleg aszondom....hogy győzött a negativ arány 100%-ban:)akkor nincs kivétel.

igy is győzött hirből a minusz,azért eladhatatlan a megane,c4,307.

de amig banki visszavett,kintről hozott ellenőrizhetetlen előéletű autók gazdái mondják nekem a panaszaikat.......vhogy mindig az jut eszembe,hogy szalonban kellett volna venni.

de látod a berlingo is magyar szalon 0km volt,egy ember nyomta pedált-Te,szervizelt,ez egy yo omen,egy ilyen Berlingo vélemény a leghitelesebb:)

Re: nincs cím

#711513 _pda_ Előzmény: #711511

ejjjjjjjjj, te.....

Ő a második

nahhhh

széthullot rajta szép lassan minden, ez volt a lényeg, pedig hozzáértő gazdája van a mai napig

tehát van negatív és pozitív példa is, kérdés, h milyenek az arányok :)

én sem gondoltam, h a berlingo motorja ilyen szépen fogja bírni, mondjuk a 2 hdi egy elég strapabíró konstrukcio

meg, h az olaj sem dől orrán-száján, meglepődtem szakmabeliként is rajta

Re: nincs cím

#711512 Sumér harcos Előzmény: #711511

használtautót venni csak udvarból....ilyen maximalistától,mint Euroman:)

nem véletlen Bazsy már gyomrolta,hogy kéri:)