Odafekszik külső ív végére az agyatlanja.
Ha véletlen nekem is befigyelne 2 gyerek, akkor ülnék át ilyen közepes szabadidő autóba, mint pl a Honda CR-V, vagy ami volt nekem is, a Subaru Outback. Ezek már elég nagyok, de azért normálisan néznek ki, h a nevem adjam hozzá. :-)
ritka ronda egy fostalicska :))
írtam, h nekem se a szívem csücske, nézegettem egy Logan MCV-t is1,5dci
de az asszony behányt az emblémától
sztem az az utolsó, valóban használható kombi
persze elég purittya, de engem nem érdekelt volna :))
elektromos zűrzavar azért a berlingoval is volt rendesen
2 évig zsibbasztottam vele a szervízt,sohasem tudták megcsinálni
kürtre kiejtett a tempomat
tudom, baromságnak hangzik de tényleg
cseréltek BSI-t, BSM-et, COM2000-et, semmi eredmény
a végén a kuplungpedál kapcsolóját
most már jólesz :))
ua.
szétcseszték a kürtöt közben, annyit próbálták :))
sohasem lett jó, időnként magától is kiejtett menetközben
Izé.. nekem sosem lesz ilyen felfújt autóm, akármilyen parktikus is, sztem randák. :-)
Amúgy wtf:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/shuanghuan/ceo/shuanghuan_ceo_2.4_400_km_4x4-8344650
ez puszta véletlen volt, h beleakadtam
jöttem haza, gondoltam benézek erre a telepre is
akkor már jóideje túrtam a netet, egyre kevesebb eredménnyel
megvolt az árszint, ehhez a lehető legkevesebb km és legfiatalabb kor
nem egyszerű kombináció, de végül is mindenki ezt keresi ::))
átnéztem elsőre, mondom menjünk egy kört vele
kifogástalan
hmm...
mondom az embernek, lenne egy beszámítandó F, elmondtam milyen
hozzam le, megnézik
nekik nem lehet vetíteni, mivel opelosként tudják az összes rákfenéjét
hazamentem, mondom a nejemnek mit talátam, sztem meg kellene venni
átnéztem a netet még1x, semmi újdonság
reggel lementünk nyitásra a beszámolós telephelyükre, mondom itt az F, nézzék át
végigmérték, kipróbálták, átnézték a szervízkönyvét meg a számlákat
oké, rendben van minden
kell e a pic, mert várnak rá
na, mondom a beugratós kérdés
gyors megbeszélés, kell
késöbb derült ki, h nem kamuztak, mert amikor mentünk ki még1x megnézni a kocsit, kint hisztizett egy nyanya, h minek jött ide, amikor meg sem nézheti az autót, mert eladták az orra elől
:)))
az élethez kell egy kis szerencse is :D
azt nem mondom, h életem autója, de szódavízzel elmegy
egy laposabb kombi jobb lett volna, erre utállom felpakolni a szörföt
magas bakkecske, nekem nem hiányzik a fejem fölé a 20 centi plusz
vmiért kombi f-re emlékeztem,de tévesen.
berlingoval voltál tényleg....astráról csak beszéltél.
ilyen picassoja 1ismerősnek volt dieselben 2db is,most is szalon c5 van neki.
citroen párti.mindig szalonból.
nos elsőnél járt ugy,hogy mindig ott hagyta nagy trillázva autopályán,uton,elektronika nyekk.
és vitte szalonba vissza,hogy wtf?
nem tudták megcsinálni,végén azt javasolták neki,hogy számolja be egy ujba....megtette...a másodiknak soha semmi baja nem volt.:)
az sem mind1 hétfői vagy pénteki gyártás:)
No de nem mindegy, h hogy kerül bele a km. Autópályás használat nagyságrendekkel kevésbé látszik, mint a csak városi.
Ahogy mondod. Vettem már itthon is, külföldön is jó autót, motort kereskedésből, nem egyet, kitartó keresés kell hozzá, meg mázli.
az nem az volt sztem, a berlingoval voltam ott
ez 5 ajtós F volt
hja, fáztam én is előre a témától, hiába értek hozzá
számtalan olyan rejtett dolog lehet, amit a legnagyobb körültekintéssel sem veszel észre
pl, egy jóképű olajfogyasztás
sokan mondják az okosságokat, h állapotot kell venni, nem km-t, meg kort
ez sztem marhaság
aki belenyomott egy 0km-es kocsiba pár 100k km-t, az saját maga láthatja, mikén amortizálódik le
ennyi km alatt rengeteget kap a kocsi, hiába vigyázol rá a legjobb szándékkal
millió kátyú, kavicsok, parkolási sérülések, elektromos problémák, stb....
elpuhulnak a gátlók,szilentek, kiülöd az ülést
már nem egy feszes valamiben ülsz, hanem egy adag lekvárban
elnyűvődik minden, annak ellenére, h belülről nincs széttépve, meg ki lehet csiholni eladásra
mikor egyszer találkoztunk emlékeztem,hogy astrád van kombiban,meg egy elég jó,megkimélt...
eladtad akkor a kis kombit?:)
tényleg óriási mázli kell a murváról venni,ott mese nincs,csak kurta nagy szerencse faktor kell,
benzinest még lehet is.....sőt ott még lehet is 3éves 30ezerrel.
de dieselt főleg kombit murváról soha....2011ben annyit megnéztem öcsémnek(akart venni),hogy hihetetlen.
komplett pest,debrecen.
ilyen tdi octavia kombit ezer db-ot......hulladékok,mind ügynöknél.
ez is csak féligazság
tavaly lecseréltük az 99.12.26-ai 1.6 8v F astrat
tudom, minden autó dec 31.ei, tehát tulajdon képpen 2000-es évjárat :DD
de ez tényleg az, mert a főnökasszonyommal együtt vettük át :P
nem volt törve soha, nálunk sem
azért egy 14 éves autónál nem semmi
én tartottam rendbe 10 évig, minden számla elrakva, egy nyikk nélkül számolták be egy
Xsara picassoba, 1.6 16V
pont 2,5 éves volt 32e km, opel kereskedésben állt, beszámolt autóként
1 tulaj, orvos pár, feleségé
itt a kerületben (beszéltem a férjével később, mert a szembe szomszédhoz jár időnként)
2 napig néztem én is, mint tyúk a piros kukoricát, h mi lehet vele, főleg, amennyiért ki volt téve
nem találtam semmit, beszámolták az astrát korrektül és ment mindenki a dolgára
az opelt 1 hét alatt eladták, 10% haszonnal
a pic meg makulátlan
lekértem a szervízben a másik sarkon ahol vették a javítási listát, persze csak a szervízek, meg egy váltógomb csere volt rajta
szóval, az a lényeg, h lehet jó autót venni kereskedésben is, csak óriási mázli kell hozzá :)
ok igy már világos:))
nemtom nincs igazság......igazából,ha nálam széthullik az enyém,amivel kigurultam a szalonból,minden km-t én az első tulaj hajtottam bele...akkor tényleg aszondom....hogy győzött a negativ arány 100%-ban:)akkor nincs kivétel.
igy is győzött hirből a minusz,azért eladhatatlan a megane,c4,307.
de amig banki visszavett,kintről hozott ellenőrizhetetlen előéletű autók gazdái mondják nekem a panaszaikat.......vhogy mindig az jut eszembe,hogy szalonban kellett volna venni.
de látod a berlingo is magyar szalon 0km volt,egy ember nyomta pedált-Te,szervizelt,ez egy yo omen,egy ilyen Berlingo vélemény a leghitelesebb:)
ejjjjjjjjj, te.....
Ő a második
nahhhh
széthullot rajta szép lassan minden, ez volt a lényeg, pedig hozzáértő gazdája van a mai napig
tehát van negatív és pozitív példa is, kérdés, h milyenek az arányok :)
én sem gondoltam, h a berlingo motorja ilyen szépen fogja bírni, mondjuk a 2 hdi egy elég strapabíró konstrukcio
meg, h az olaj sem dől orrán-száján, meglepődtem szakmabeliként is rajta
használtautót venni csak udvarból....ilyen maximalistától,mint Euroman:)
nem véletlen Bazsy már gyomrolta,hogy kéri:)