Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#703496 sztiv1 Előzmény: #703481

Ez az utóbbi években így volt,kevesebbel is megjátszható volt...4-5 évvel ezelött ez nem működött.... ennyivel.

Sajnos BUX ide jutott,tettek is róla hogy így legyen.

Re: nincs cím

#703494 Hathor Előzmény: #703492

Én is kavartam már.. 850-840-830.

Semmit nem vittek el.

Ha nem, hát nem. Marad ami van.

Tegnapi 590es shortjaid megvannak még?

800felet nyomtam még egy…

#703492 Ibiza

800felet nyomtam még egy shortot..(véletlen ,) kabalából tartom.

Re: nincs cím

#703488 Hathor Előzmény: #703478

Mi ez a nagy lankadtság?

Két napja nem tudok eladni 850en.

Mindegy. várok hátha.

Re: nincs cím

#703481 Ibiza Előzmény: #703475

igen..most befeszült a piac..csak nokedli forgalom van a hatiban..50kontival kiverhetném a stopokat..

Re: nincs cím

#703478 BudFox Előzmény: #703464

ez bizony így van....a futuresokkal szivatnak mindig, illetve manipulálnak...

No, ma lehet hogy megálló lesz ?

most ez a széria bukó lesz már...ez van...

annyit kerestem eddig hogy belefér...a következőt megfogjuk.

ma ha megálló lesz, és holnap ha tovább akarnak menni, akkor holnap egálba állok....

longot már csak napon belül mernék..vagy ha magyarországgal kapcsolatban kijön valami felminősítés vagy nemtudom...

Re: nincs cím

#703475 sztiv1 Előzmény: #703471

Kérdőjel ......ott kell figyelni mit lép,általában "nyaknál" szokás(kitör vagy csak fals)

Re: nincs cím

#703471 Ibiza Előzmény: #703469

:) elég absztrakt ..Én ilyen ronda csészét még nem láttam ..ha jól tudom csészénél alaptétel nem lehet szögletes vagy hektikus a csésze vonala.. és ott a szokásos kérdőjel.. vagy felmegy vagy le..

Ha keresel vele akkor mindegy mi az..akár csirkebélből is lehet jósolni vagy állati szervekből..

Re: nincs cím

#703470 Hathor Előzmény: #703469

Azt csak Ibiza mester mondja, hogy nem működik- Az állítólag a múlt már nála.

De persze mást is meg lehet érteni, Ő nem hisz a TAban, van

Re: nincs cím

#703464 Ibiza Előzmény: #703460

a trendet kell felismerni..piac ellen nem lehet.. Én is szoktam de nem éri meg.. de a kis pajeszos mindig variál..ha felmennek akkor minuszos futival indít ha lekötik őket akkor reggel ott vigyorog a pluszos futures..

Re: nincs cím

#703460 BudFox Előzmény: #703444

csak most már jó lenne esni is :D

üdv kolléga....

nincs hír, esni sem tud a piac...őrület..hogy milyen egyszerű némely dolog :D

Re: nincs cím

#703430 Hathor Előzmény: #703428

:D

igen.. de csak rövidre. Ha eljött a long birodalom az hosszú lesz.

:D

Közbe kapom a 750et is.

1/10ed pozi megint 600-750között eddig a mai nap. A régebbiek mind pluszban zárva.