Ez az utóbbi években így volt,kevesebbel is megjátszható volt...4-5 évvel ezelött ez nem működött.... ennyivel.
Sajnos BUX ide jutott,tettek is róla hogy így legyen.
Ez az utóbbi években így volt,kevesebbel is megjátszható volt...4-5 évvel ezelött ez nem működött.... ennyivel.
Sajnos BUX ide jutott,tettek is róla hogy így legyen.
Én is kavartam már.. 850-840-830.
Semmit nem vittek el.
Ha nem, hát nem. Marad ami van.
Tegnapi 590es shortjaid megvannak még?
800felet nyomtam még egy shortot..(véletlen ,) kabalából tartom.
Mi ez a nagy lankadtság?
Két napja nem tudok eladni 850en.
Mindegy. várok hátha.
igen..most befeszült a piac..csak nokedli forgalom van a hatiban..50kontival kiverhetném a stopokat..
ez bizony így van....a futuresokkal szivatnak mindig, illetve manipulálnak...
No, ma lehet hogy megálló lesz ?
most ez a széria bukó lesz már...ez van...
annyit kerestem eddig hogy belefér...a következőt megfogjuk.
ma ha megálló lesz, és holnap ha tovább akarnak menni, akkor holnap egálba állok....
longot már csak napon belül mernék..vagy ha magyarországgal kapcsolatban kijön valami felminősítés vagy nemtudom...
Kérdőjel ......ott kell figyelni mit lép,általában "nyaknál" szokás(kitör vagy csak fals)
Mester, az egy fordított fej-váll.
És rendben van az! ,-)
:) elég absztrakt ..Én ilyen ronda csészét még nem láttam ..ha jól tudom csészénél alaptétel nem lehet szögletes vagy hektikus a csésze vonala.. és ott a szokásos kérdőjel.. vagy felmegy vagy le..
Ha keresel vele akkor mindegy mi az..akár csirkebélből is lehet jósolni vagy állati szervekből..
Azt csak Ibiza mester mondja, hogy nem működik- Az állítólag a múlt már nála.
De persze mást is meg lehet érteni, Ő nem hisz a TAban, van
2014.05.08 15:19 sztiv1 (Kezdő fórumozó) nincs cím
http://s20.postimg.org/5qjmppudp/BUX_D03_14.jpg
http://s20.postimg.org/xp8bnml8t/image.png
Még hogy nem működik a TA
a trendet kell felismerni..piac ellen nem lehet.. Én is szoktam de nem éri meg.. de a kis pajeszos mindig variál..ha felmennek akkor minuszos futival indít ha lekötik őket akkor reggel ott vigyorog a pluszos futures..
csak most már jó lenne esni is :D
üdv kolléga....
nincs hír, esni sem tud a piac...őrület..hogy milyen egyszerű némely dolog :D
Na 800on is teljesültem.
Most megnézem mit hoz a maradék másfél óra.
779es előző tető magasságában is megkaptam, feljebb még nem.