Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703428

:D

igen.. de csak rövidre. Ha eljött a long birodalom az hosszú lesz.

:D

Közbe kapom a 750et is.

1/10ed pozi megint 600-750között eddig a mai nap. A régebbiek mind pluszban zárva.