Re: nincs cím 2014. május 19. 15:06 Hathor Előzmény: #703428 :D igen.. de csak rövidre. Ha eljött a long birodalom az hosszú lesz. :D Közbe kapom a 750et is. 1/10ed pozi megint 600-750között eddig a mai nap. A régebbiek mind pluszban zárva.