Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Franc tudja, magam részé…

#699950 Frontin

Franc tudja, magam részéről én a meglévő információk alapján próbálom meghozni a lehető legjobb döntést, és ez alapján elkötelezni magamat v.melyik iránynak, és megpróbálok nem túl sokat ugrálni. Persze ez sokszor nem sikerül, de legalább konzekvens vagyok.

Te pl. inkább az ösztöneidre hallgatsz, de ahogyan Ibiza is szokta mondani, az Istenek általában melletted állnak, nálad ez a nyerő. Mindenkinek muszáj v.mibe (vagy v.kinek a lábába) kapaszkodnia! ;-)

Re: nincs cím

#699948 BudFox Előzmény: #699944

na....németek már jöttek fel 1 % -ot...azért őrület hogy mindenféle benyögött hírekkel hogy meg tudják járatni a piacokat....ma volt már VIP kiszálló, meg VIP beszálló is :D

ki tudja hogy melyik irány a jó, mi ? :D

Re: nincs cím

#699939 BudFox Előzmény: #699938

hát remélem még megyünk fölfele délután...mert most megszivat ez a long most.

nem hiszem el....igy manipulálják a piacokat : reggel jön a portfolio-s hír hogy ma irgalmatlan emelkedés lehet...utána meg jön a német hír hogy minden vacak :D

Kíváncsi vagyok elindul-…

#699938 Frontin

Kíváncsi vagyok elindul-e délután az uccsó kör fölfelé? Én azt se bánnám ha nem, de ha igen, és utána holnap lefordul nekem úgy is jó! ;-)

Re: nincs cím

#699933 Frontin Előzmény: #699927

Ezen kívül bux esetében napos chartot nézve 18.400 körül van a 200 napos mozgó, 300 körül a 19.700-ról indult nagy esés ideális korrekciós szintje + a fülescsészéből számolt célár is.

Re: nincs cím

#699928 Ibiza Előzmény: #699916

:)..azok semmi szintek sztem..

250, 650,950 a fontos szintek.. a 200 és 500 az komolyabb ellenállás..(meg persze a kerek ezresek) ezek TP szintek nem TA...de működnek.

Szerintem esélyes bux es…

#699927 Frontin

Szerintem esélyes bux esetében órás tf-en nézve egy ed 5. befelyezéseként, aminek most lehetünk a 4. alhullámában ami oldalazást esetleg kisebb esést hozhat 18.100 alá, majd onnan indulna az 5. hulláma az ed-nek, ami v.hová 18.300-400 közé mutatna. Persze ez csak egy elképzelés, meglátjuk. Utána meg talán jöhetne minimum egy normálisabb korrekció.

Re: nincs cím

#699916 BudFox Előzmény: #699910

most elakadtunk kicsit....Egon szerint ha 4450 -et átviszi akkor 4750 ig mehet.

meglátjuk..

Re: nincs cím

#699913 Ibiza Előzmény: #699910

sztem átviszi..Sc-t akarnak generálni..560ig sok vételi stop lakik..ha 650ig kényelmesen elmegy akkor onnan 950ig elmehet 70%-os eséllyel.

az 500 az egy természetes ellenállás nálam.

De mivel concordnak nagy megbízása van..és tán kikerülünk bóvliból ezért beindulnak a spekulák..ügyeskedések. Én egy 4560-as felszúrást majd egy 4-4,2k-ig leverést várok..ehhez kell egy világgazdasági háttér.

Re: nincs cím

#699902 BudFox Előzmény: #699896

áttöri az OTP a 4500 -at aztán lesz itt hadd-el-hadd :D

őrület.... meg vannak bolondulva akinél egy kis pénz van a zsebben :D

Re: nincs cím

#699900 BudFox Előzmény: #699896

én is lezártam a shortot, már vettem longot, de be is tettem eladásra...még 50 pont és elviszik.

Re: nincs cím

#699832 rbbj11 Előzmény: #699820

nekem ez is csak hozott, ha csak 170 pontot is, mert kiléptem, tul kockázatos nekem