Hozzászólás
FrontinKíváncsi vagyok elindul-e délután az uccsó kör fölfelé? Én azt se bánnám ha nem, de ha igen, és utána holnap lefordul nekem úgy is jó! ;-)
Kíváncsi vagyok elindul-e délután az uccsó kör fölfelé? Én azt se bánnám ha nem, de ha igen, és utána holnap lefordul nekem úgy is jó! ;-)