Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #699938hát remélem még megyünk fölfele délután...mert most megszivat ez a long most.
nem hiszem el....igy manipulálják a piacokat : reggel jön a portfolio-s hír hogy ma irgalmatlan emelkedés lehet...utána meg jön a német hír hogy minden vacak :D