Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #699938

hát remélem még megyünk fölfele délután...mert most megszivat ez a long most.

nem hiszem el....igy manipulálják a piacokat : reggel jön a portfolio-s hír hogy ma irgalmatlan emelkedés lehet...utána meg jön a német hír hogy minden vacak :D