Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #699896

áttöri az OTP a 4500 -at aztán lesz itt hadd-el-hadd :D

őrület.... meg vannak bolondulva akinél egy kis pénz van a zsebben :D