Re: nincs cím 2014. április 10. 9:20 BudFox Előzmény: #699896 áttöri az OTP a 4500 -at aztán lesz itt hadd-el-hadd :D őrület.... meg vannak bolondulva akinél egy kis pénz van a zsebben :D