Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Zutty

#700520 akpo7

Ma akkora pofont kapott az arany, hogy alig fér rá a képernyőre a piros gyertya. Mi történik?

Mondjuk a többi fémet is adják rendesen.

Bár hivatalos források t…

#699810 TrendMan

Bár hivatalos források tagadják, mégis mingtha lenne némi forditott korreláció az tőzsdeindexek mozgása és az ezüst árfolyama között.

Re: nincs cím

#698687 Bendeguz Előzmény: #698686

Meglepő, de tényleg nem működnek mostanában se a támasz szintek, se a mozgóátlagok. Ezért bízom a Fibo-ban, az többnyire be szokott jönni.

Re: nincs cím

#698686 ikszf Előzmény: #698681

Hogy sztem nem működik az és az alakzatok se és a sokadjára agyontesztelt trendvonalak se. Legalábbis nekem nem.

És igazából a fibo szintekben sem hiszek önmagában, csak a szentimenttel, a mozgás dinamikájával és előzményével együtt. És az árszintnél nézni a price actiont.

Re: nincs cím

#698681 Bendeguz Előzmény: #698670

Jól látod, ott a 61%-os Fibó támasz. VISZONT!!! a csökkenő ékből kijött. Erről mi a véleményed?

Re: nincs cím

#698670 ikszf Előzmény: #695620

Tickre működött és nehéz is lesz átvinni felfelé. Ez már egy hosszútávú csökkenő trend ellenállása.

Esés egyelőre megállhat, de szerintem még korai volt ez a mai forduló, le kéne jönnünk 1260 környékére.

2013.11.25 23:15 Ibiza (…

#695621 Ibiza

2013.11.25 23:15 Ibiza (Tisztelt Tag) Re: nincs cím Címzett: @Ibiza

http://www.bullionvault.com/gold-price-chart.do

"1280 jelen esetben ellenállás nálam..ha átmegy akkor támasz..és 1350ig mehet..túllövéssel 1380..

1330nál biztosan lefelezem és berakok egy stopot

de meglátjuk mert certivel longolom.. meredek esésre vagy emelkedésre hektikuskodások lehetnek..ha megvan a zseton akkor eldobom."

Re: nincs cím

#695189 Bendeguz Előzmény: #695174

Az arany emelkedő trendben halad, nincsenek short jelek. Talán kicsit túl van véve. A személyes stratégiámban esésben cash only, a felpattanásokat pedig megjátszani 5-10%-okért 1 héten belül.

Re: nincs cím

#695174 ikszf Előzmény: #695031

Sztem index short, mivel nincs semmi garancia, hogy lesz összefüggés arany és index mozgása között (pl egy olyan forgatókönyvnél, ha a monetáris szigorítás miatt esnek az indexek és vele együtt az arany is).

1336-1348 közötti szintet úgy látszik csak a spekulatív tőke figyelte pár hétig. Ha a hátralevő két napban bevernék vissza alá, akkor jól nézne ki short szempontból. Ellenkező esetben ez is megszűnik létezni, mint ellenállás.

Re: nincs cím

#695031 Ddavid Előzmény: #692703

Szerintetek egy esetleges USA korrekciónál, melyik éri meg jobban indexek shortolása vagy arany long (certi mindkét esetben)?

Az ezüst milyen szép, ko…

#692604 TrendMan

Az ezüst milyen szép, komótosan emelkedik.

Nekem ez azt mondja, hogy még sokáig tarthat az emelkedés?

Re: nincs cím

#692498 ikszf Előzmény: #692189

lezartam manualisan ejszaka.

eszrevettem, hogy 1336nal jon egy magasabb idosiku mozgoatlag, addig szerintem feljon. magasabban ujranyitom a shortot, ha lesz valami arfolyamreakcio.

Re: nincs cím

#692189 Ibiza Előzmény: #692188

nem hiszek benne..mármint a shortban..bele akartam ülni a longba de 1200nál már nem kellett..

Már veszegetik a fizikai aranyat.

Re: nincs cím

#690713 Ibiza Előzmény: #690711

utólag látod jól tetted..most néztem avatarod..jó..bikaálarcos maci..:)

Re: nincs cím

#690711 ikszf Előzmény: #690608

ez övön aluli volt :)

továbbra is tartom a véleményemet, hogy le, de a pozit zárni kellett