Regisztráció Elfelejtett jelszó

Arany

Re: nincs cím

#706374 ikszf Előzmény: #706090

folytatom a monológot, mert még mindig működik, de most már napi szinten járja be ezt a távolságot, úgyhogy lassan valami lesz :)

1310 alatt szerintem behal a long próbálkozás

1326-1333 felett meg gyorsan 1375-ön találhatja magát (ott megint komoly fal van szerintem)

Re: nincs cím

#706090 ikszf Előzmény: #705949

sokadszorra teszteli vissza az 1309-et, felül meg elment az említett 1326-1334-es ellenállás aljáig.

Legalább a szintek "működnek", de egyikkel se bír (egyelőre)

Na ja, csak ezért szinte…

#705813 TrendMan

Na ja, csak ezért szinte felesleges elemzéseket hallgatni és olvasgatni.

Re: nincs cím

#705800 Bendeguz Előzmény: #705791

1318-on lapos kúszás, ez erőt gyűjt záróra. jól látom, hogy a 200 napos fölött vagyunk? elképesztő a mai gyertya.

Re: nincs cím

#705791 ikszf Előzmény: #705787

De ezek ilyenek, a fontos szinteknél heves reakció jöhet mindkettő irányba.

Más kérdés, hogy ezek az agyontesztelt trendvonal ellenállások általában azért vannak, hogy megtörjenek :) És abból ralli indul.

Felfelé megállók szerintem:

naposon 1309

hetesen 1326-1334

hetesen erősebb: 1377

A fölészúrások mértéke a kérdéses.

nyitok még rá egy adagot…

#705776 ikszf

nyitok még rá egy adagot 1313-nál, de azt rögtön eldobom, ha 1317 fölé mászik újra

Re: nincs cím

#705772 ikszf Előzmény: #705771

most nyitottam rá egyet 1312-nél 1 perce

ha a napot 1309 alatt zárja (és amíg alatta marad), akkor jó lesz a short, egyébként szerintem 1325-1333 közötti részig simán feljöhet, de ott már nem tudom tartani a pozit

akkora lendülettel "esett rá" erre az 1309-es ellenállásra, hogy ennek érintésre működni kell. Jó sok pozit kistopoltak most.

Nyár közepén sokszor for…

#705153 TrendMan

Nyár közepén sokszor fordulnak meg a trendek.

A lagymatag vánszorgás aranyban, ezüstben július közepén akár véget is érhet.

Re: nincs cím

#704473 ikszf Előzmény: #698670

1392-> ~1260 kipipálva

középtávon továbbra is short, go 1177-es támasz (ami most feljebb jött), de szerintem a legutóbb két lejtmenetben kellett volna lejjebb jönnie 1145-ig, majd 1165-ig, de egyiket sem teljesítette, úgyhogy most az 1177 harmadik tesztelése már nem fogja meg.

1146-1156 vételi zóna szerintem

Ha az elesik, akkor 3-assal kezdődő árfolyam jön.