nyomtam egy shortot..nyereséges otp-m fedezetére..
en eladtam mind, sot, szemezek shorttal, mert sztem dax meg 8800-at megcsinalja, mert igazabol nem sikerult meg neki
SP esik...de szerintem ez csak ilyen korrekció...
vettem longot még...
várok még a long eladással kicsit.
ha azt megvárod, hogy hirtelen és nagyot essen, akkor elveszíthetsz secperc alatt 300 p nyerőt. Mondjuk én nem vagyok DT-s, nem vizslatom még 2 óránként sem, mi történik, az más, ha te végig nézed
ha azt megvárod, hogy hirtelen és nagyot essen, akkor elveszíthetsz secperc alatt 300 p nyerőt. Mondjuk én nem vagyok DT-s, nem vizslatom még 2 óránként sem, mi történik, az más, ha te végig nézed
én az SP -t fogom figyelni nagyon...amikor az elkezd hirtelen, és nagyot esni..akkor kell eladni a longot.
úgy tudunk egymásnak a legtöbbet segíteni - jó tippet adni ha igazat beszélünk.
mondjuk én azt is megírtam sokszor amikor bukóban szálltam ki valamiből :D
profitvédőt tennék a helyedben rá, legkésőbb 17.500-ról sztem pottyan majd, de én sztem nem várom ki azt sem
én 17000 alatt nem zárom a megmaradt fél pakkot, uh. nem is zárult, de talán holnap
16900 on zártunk ahogy elnézem ?
ma nagyon sok pénzt kerestem.....most számoltam ki súlyozott átlaggal hogy 16.477 -től vagyok benne full tőkével...mert megkaptam végül az összes pakkot...a maradékért meg vettem piacin még délelőtt...
szóval. ma 14 % ot kerestem full tőkére vetítve...hmm..megyek ünnepelni :D
bárcsak mindig ilyen jó meglátásaim lennének....
remélem még megy tovább a long...
de gondolom ezzel mindenki így van...van egy jó széria..nyerő széria...aztán persze vannak bukók is....
ha együtt működünk mi fórumosok...remélhetőleg mindenki többet tud nyerni.
Sok pénzt mindenkinek !
most értem vissza...nem léptem be ...
ha jól látom már 16.940 -en is voltunk ?
gratulálok, szép nyerő :-))
most innen kell duplázni a következő körben :-)
ez jo kis korrekcio, mar el is adnam, ha nem lenne 200 a kt...kt alapján nem hisznek emelkedésnek a népek
köszönöm , jól esik a léleknek a megnyugvás, főleg hogy nagyobbacska pozi volt, nagyon sajnáltam volna ha a kapzsiság elviszi.....
s&p-t is elvitte a profitvédő
eur/usd-t pedig nullába csapták ki
gyakorlatilag teljes partvonal minden színtéren, gőzöm sincs mi jöhet mostanság
shortok zárva 18500 - 16728 +1772pip
...ebből már nem akartam visszaadni, kivárás
vettem még.....
Na, ha így marad zárásig, az óriási fehér gyertya...akkor elindulunk fölfelé már tényleg..