Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

ha az ember mindent összevetve próbál képet alkotni a világról illetve a hazai folyamatokról akkor beza érdekes színes képet kap:

magyar viszonylatban, utólagos visszamenőleges szerződés módosítás, hm, hm kiderül

erőltetett visszaállamosítási érzet ,nacionalista köntösbe bújtatott hangzatos hatalom bebetonozás, és minden bizonnyal a hatalom további 4évig tartó birtoklása

nemzetközi légkör, kína lassulása (ami szerintem nagyobb mint amit bevallanak, már ha a kommunista szemléletből indulok ki ) , forrongások ,népi elégedetlenségek,paralel 5éve tartó bika piac,lombard ketyegés, hatalmi harcok, birodalom újra egyesítés....,

mi van ha ez követendő példa lesz? aki gondol egyet kiír egy népszavazást és anyaországot vált? szerintem mi járnánk a legjobban ha ez működhetne.....

kaotikus és kusza idők