Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX1412

Re: ds

#695871 rbbj11 Előzmény: #695853

en eladtam mind, sot, szemezek shorttal, mert sztem dax meg 8800-at megcsinalja, mert igazabol nem sikerult meg neki

Re: ds

#695853 BudFox Előzmény: #695815

SP esik...de szerintem ez csak ilyen korrekció...

vettem longot még...

várok még a long eladással kicsit.

Re: ds

#695815 rbbj11 Előzmény: #695813

ha azt megvárod, hogy hirtelen és nagyot essen, akkor elveszíthetsz secperc alatt 300 p nyerőt. Mondjuk én nem vagyok DT-s, nem vizslatom még 2 óránként sem, mi történik, az más, ha te végig nézed

Re: ds

#695814 rbbj11 Előzmény: #695813

ha azt megvárod, hogy hirtelen és nagyot essen, akkor elveszíthetsz secperc alatt 300 p nyerőt. Mondjuk én nem vagyok DT-s, nem vizslatom még 2 óránként sem, mi történik, az más, ha te végig nézed

Re: ds

#695813 BudFox Előzmény: #695810

én az SP -t fogom figyelni nagyon...amikor az elkezd hirtelen, és nagyot esni..akkor kell eladni a longot.

Re: ds

#695812 BudFox Előzmény: #695767

úgy tudunk egymásnak a legtöbbet segíteni - jó tippet adni ha igazat beszélünk.

mondjuk én azt is megírtam sokszor amikor bukóban szálltam ki valamiből :D

Re: ds

#695810 rbbj11 Előzmény: #695760

profitvédőt tennék a helyedben rá, legkésőbb 17.500-ról sztem pottyan majd, de én sztem nem várom ki azt sem

Re: ds

#695809 rbbj11 Előzmény: #695759

én 17000 alatt nem zárom a megmaradt fél pakkot, uh. nem is zárult, de talán holnap

Re: ds

#695760 BudFox Előzmény: #695754

16900 on zártunk ahogy elnézem ?

ma nagyon sok pénzt kerestem.....most számoltam ki súlyozott átlaggal hogy 16.477 -től vagyok benne full tőkével...mert megkaptam végül az összes pakkot...a maradékért meg vettem piacin még délelőtt...

szóval. ma 14 % ot kerestem full tőkére vetítve...hmm..megyek ünnepelni :D

bárcsak mindig ilyen jó meglátásaim lennének....

remélem még megy tovább a long...

de gondolom ezzel mindenki így van...van egy jó széria..nyerő széria...aztán persze vannak bukók is....

ha együtt működünk mi fórumosok...remélhetőleg mindenki többet tud nyerni.

Sok pénzt mindenkinek !

Re: nincs cím

#695758 BudFox Előzmény: #695731

gratulálok, szép nyerő :-))

most innen kell duplázni a következő körben :-)

Re: ds

#695754 rbbj11 Előzmény: #695699

ez jo kis korrekcio, mar el is adnam, ha nem lenne 200 a kt...kt alapján nem hisznek emelkedésnek a népek

Re: nincs cím

#695733 Borska Előzmény: #695732

köszönöm , jól esik a léleknek a megnyugvás, főleg hogy nagyobbacska pozi volt, nagyon sajnáltam volna ha a kapzsiság elviszi.....

s&p-t is elvitte a profitvédő

eur/usd-t pedig nullába csapták ki

gyakorlatilag teljes partvonal minden színtéren, gőzöm sincs mi jöhet mostanság

shortok zárva 18500 - 1…

#695731 Borska

shortok zárva 18500 - 16728 +1772pip

...ebből már nem akartam visszaadni, kivárás

Re: ds

#695699 BudFox Előzmény: #695677

vettem még.....

Na, ha így marad zárásig, az óriási fehér gyertya...akkor elindulunk fölfelé már tényleg..

Re: nincs cím

#695688 Euroman Előzmény: #695687

ahhoz világhatalomnak kellene lenni...93 K nkm nem az....csak a diktátor putyini méretű, testalkatra is, meg habitusra is..