Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

BudFox Előzmény: #695810

én az SP -t fogom figyelni nagyon...amikor az elkezd hirtelen, és nagyot esni..akkor kell eladni a longot.