Nézd, jelenleg csak Honda emblémás jármű áll az udvaron (2 db), úgyhogy tényleg nem kell magyarázni. :-) No de azért nem a csúcskategória számomra, "csak" a kategóriájában nagyon jó.
Nézd, jelenleg csak Honda emblémás jármű áll az udvaron (2 db), úgyhogy tényleg nem kell magyarázni. :-) No de azért nem a csúcskategória számomra, "csak" a kategóriájában nagyon jó.
Régen rossz ha egy autógyárat az minősít hogy csak 6 hengeres motorjuk van,a Hondát nem kell magyarázni hogy milyen minőségben készít szinte akármit...viszont amerókában meg v8 alatt nem sok mindent csinálnak és az is mekkora hoki! :D
Jó a Honda, de azért van jobb is.. vagy neked az a csúcs? :-) Van egyáltalán több, mint 6 hengeres motorjuk?
nemtom....én maradnék a Hondánál.
Ez S2000 árban van.. ha jó, akkor azért jobban kéne..
http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/m3/bmw_m3_cabrio_smg_valtos-7435610
Kawa biztos ismered, volt vele dolgod?
Máshogy képzeltem ezen dolgok festését…
visszamenőleg??? azt meg hogyan? ez itt off, ha gondolod, írd meg a topikomba, mert érdekel.
Nekem erre még rájön, h az egyik telkemre kitalálták, h visszamenőleg kivetnek 2 év adót (40E), ill idéntől is fizessem természetesen (20E)..
összegszerűen ez a súlyadó botrányosan sok...öreg, és az esetemben nem kirívóan erős (sőt erősen átlagos) autóra ennyi pénz....egyszerű lehúzás...én max 5-8000 ft-ot találnék elfogadhatónak egy 100 le-s kocsiért...
Amikor 0-t írok, akkor abban minden forintosított ktsg benne van, a keresés/alkudozás/befektetett munka persze nem, de ez nekem hobby. Haszon akkor van, ha szezonon kívül vásárolom, s szezonban adom el. Ill nevezhetjük azt haszonnak, h ingyen használhattam a járműveket. Az előző 2 motor, amit Angliában vettem, mind 0-ban ment el, ingyen motoroztam. :-)
A súlyadó a Celicára 19500 ft, ezt idén még én fizetem, meg a motorét is (10E). A Civicet viszont a volt tulaj (január elsejei tulajdonlás számít).
azért hasonnal jobb, mert az autók felkutatásában, megvásárlásában/alkudozás, hazahozazatl, honosítás rengeteg időd és munkád fekszik, és azért azt meg kell(ene) fizettetni. Több autód igen jól nézett ki (amit én is láttam feltett képen), nekem mindért fájt volna a szívem...én eddig csak 3 autót adtam el, de egyiket se kedveltem már az eladáskor...a mostanival elvagyok, meg munkanélküli ne is ugráljon, örüljön, hogy egyáltalán fenn tudja tartani...17.500 ft-ról kaptam súlyadó csekket...qrvára sokallottam egy 8 éves 75 kw-os kocsiért...és még ennyit kell fizetni 11 éves koráig...
Vagy 0-ban adom el, vagy haszonnal, de ez utóbbihoz hozá kell számolni, h a Celicát is 2-en, 5 nap alatt hoztuk össze, ill. előtte autó nélkül jöttem haza.. Nekem a nullás buli teljesen megfelel, ingyen autózok jókat. :-)
Most az usa, ill olasz autók érdekelnek jobban, ezek már rég voltak..
a 90-es években cserélgettem igy az autokat...akkor 7 év alatt 8db volt a nevemen,5 cégest(mikrobuszok,ebből saját is volt) meg tutira használtam még mellettük,nem beszélve szülők autoiról.
1999 óta meg leálltam,15 éve csak szalonból veszek autót azt meg használni kell,mert igy is-ugy is bukta.
mákod van a vasakhoz....főleg a mai világban már ez nehéz ügy,főleg ha még keresel is rajtuk.
Azt számoltam, h mióta leadtam a céges kocsit, ez a hatodik kocsim. Ebből hármat fórumról vittek, nem is kellett meghirdetnem. Ill hatból ötöt az első érdeklődő vitte, a hatodikat is azért a második, mert az első bevallottan kézi váltóst akart, csak azt (Saab) megnézte, mert tetszett neki..
óó....az még yo is lehet.
oda is csak április végén megyek először egy xaros kis CAC-ra.:)
látom miről szól,csak azt nem néztem,mikor és hol?