Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#693151 KawaBazsy Előzmény: #692969

A srác azt mondta, h kér időpontot szervíz átvizsgálásra keddre, s ha rendben van, viszi a kocsit.. úgyhogy gondold meg. :-)

Re: nincs cím

#693044 Pyxis Előzmény: #693003

Csodálatos autókat (ladákat) hozott létre a magyar autóépítő társadalom, vérbeli versenyautókat faragtak, fejlesztettek tovább a homológ lap által megszabott méretek anyagok és keretek között. Nem is beszélve a mitsubishi hátsó hidas, nascar dugattyús szekvenciális váltós csodákról.

Amíg A-kategóriás homológ autóként Balázs Öcsi hajtotta a jó öreg 2107-esét (1,6-os kb 150 lovas motor), addig retteghetett a sok alibiző evo-s, hogy ne mögötte végezzenek. Sajnos egyre több a kanyarban öblögető, mosok egy kis pénzt, tempó semmi műmájer, ezért már nem éri meg I. osztályú versenyre kimenni.

Re: nincs cím

#692969 Sumér harcos Előzmény: #692966

sajna addig nem megy,

ma nálunk vacsora,holnap a szembe szomszédnál házibuli...vasárnap csak lötyögök valszeg:)