Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #693736

Nekem erre még rájön, h az egyik telkemre kitalálták, h visszamenőleg kivetnek 2 év adót (40E), ill idéntől is fizessem természetesen (20E)..