hihetelen....
egy fos peugeot...esetleg a retek citroen is megkaphatta volna....
soha,de soha nem vennék...........mennyit fizetett ezért vki???
szerintem is Mazda3
minden ujságiro masztizzon a tollával,aki ezt igy összehozta.
hihetelen....
egy fos peugeot...esetleg a retek citroen is megkaphatta volna....
soha,de soha nem vennék...........mennyit fizetett ezért vki???
szerintem is Mazda3
minden ujságiro masztizzon a tollával,aki ezt igy összehozta.
Marhák, tavaly a Mazda 6-nak, idén a 3-nak kellett volna nyerni.. erre egy csigás.
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2014/03/03/ev_autoja_2014_-_majdnem_a_dobokocka_dontott/
Jah, motornál számoltam, 14-nél tartok. :-)
Nekem ez hobby, más a nőit cserélgeti.. abban hűségesebb vagyok. S ha elmegy a Celica, kezdődhet újra a vadászat. :-)
Neked annyi kettő- és négykerekű járműved volt, hogy én már elvesztettem a fonalat...
Nem is. Ruhát venni nem szabad elmennem egyedül, mindig vittem magammal bnőt/haverinát, ill. volt olyan haverom is, aki divat****ként megfelelően képben volt. Az AUTÓ-hoz viszont értek vmennyire.. :-)
Nem tom miért nem volt gyári, ugye az a tradicionális japó sportautó szín..
Feketében egy autóm tetszett eddig, a Jeep Wrangler-em.. motorból sem rajongok a színért, ennek ellenére a jelenlegi a negyedik a sorban, ha jól számolom.. :-) A Touareg-nél meg kifejezetten utáltam, az amúgy is szar összképet rontotta a fekete külső-belső..
abban sem rossz,ha szép,de ott mindig csilivili kell,mert a fekete mocsok kényes.
sőt hofehérben sem csúnya,legalábbis nekem ugy is bejön,ugyan itthon mindössze fehéret 1db-ot láttam eddig....az is vmi törött,behozott, 2évente felbukkan a neten 1szer.
:)
ez szép,nekem is ez a grafit,sötétszürke,jégkék a kedvenc szinem S-ben..belül is elviselem bene a pirosat.
Nekem ez a kedvenc színkombinációm.. kívül rejtő, belül dögös.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/honda/s_2000/honda_s_2000-7685901
nééda hogy lopják ezt a fost....az egyik leglopottabb tipus...
http://totalcar.hu/kozosseg/rsvptc/2013/06/22/elloptak_a_tesztautonkat/
:)