Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Re: nincs cím

#690352 KawaBazsy Előzmény: #690348

A mobile.de-n állítsd be a 94315-ös irányítószámot, s ha találsz vmi neked tetszőt a közelben, akkor szólj.. pl

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/honda-crx-1-6-esi-del-sol-leder-sitzhzg-bbs-215-40-tegernheim/187883013.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=11000&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&ambitCountry=DE&zipcode=94315&zipcodeRadius=50&negativeFeatures=EXPORT

Re: nincs cím

#690351 KawaBazsy Előzmény: #690347

Persze vazze, mert a fő japó autó megszállott az évek óta csecsem 1.5 dci-vel jár, h 5-öt fogyasztva kerreghessen.. tükörbe nézni? :-)

Re: nincs cím

#690342 KawaBazsy Előzmény: #690329

Ne értem, h miért nem érted. :-)

Nekem a céges autóban is a fogyasztásmérő gombja kopott csak el, állandóan néztem, pedig nem is én fizettem.. nekem sikerélmény. A Civicet meg olcsó, használósnak vettem, az egyen keveset. S minden viszonylagos, pl anno a 635 Csi BMW-nek a 13 literes átlagfogyi nekem jónak számított, márkatárs nem bírt 20 alatt járni.. :-)

Civicben nem kell nézni a visszajelzőt, normál esetben ég az "eco"., ahogy vezetek. Az autópályán meg poén volt unalom ellen "őrizni a tüzet".

Re: nincs cím

#690329 Ibiza Előzmény: #690326

:) nem nagyon értem vesztek erős autókat utána meg 2literrel akarsz menni..meghalnék ha vezetés közben a fogyasztásmérőt nézném..inkább nézem a tájat az állatokat..élvezem a vezetést.

Mazda 7,8 körül eszik 129-nél... de általában gyorsabban megyek autópályán....mert el kell jutnom A-ból B-be..

Tempomattal kevesebbet esznek az autók..

Re: nincs cím

#690326 KawaBazsy Előzmény: #690315

Civic 5.88-at evett, főleg autópályán, egy tankra..

Van a honlapon más meló is, ha..

www.allpersona.de

Re: nincs cím

#690304 KawaBazsy Előzmény: #690295

Nem, hétfőn kezdek. Papírmunka volt, meg bemutatás.

A közvetítő azt monta, h kelleni fog még asztalos munkaerő, ha netalántán.. téged érdekel a dolog, tucc németül?

Re: nincs cím

#690280 KawaBazsy Előzmény: #689805

Nekem sincs. :-)

Kijöttem Németbe a Hondával, majd lemérem mennyit fogyasztott, sztem ugyanúgy 6 körül. Az irdatlan hosszú váltó pályán tök jól jön, nem hangos a kocsi, s az ülés is oké volt. Viszont az "eco" módot őrizni kell, mint a tüzet, jól elszórakoztattam azzal magam. :-) 120-ig ég a visszajelző, de ha véletlen jobban odaléptem, s elaludt, akkor vissza kellett lassítani 110-ig, h újra bekapcsoljon a szegénykeverékes üzemmód, s óvatosan vezetni utána.

Re: nincs cím

#689804 Sumér harcos Előzmény: #689732

ez igy igaz,nem is nevezném befektetésnek:)

"Az autó a legrosszabb befektetés..ahogy kihozod a telepről -10%-ban van..1év -20% 2. év -30% 3. évben jó ha 60%-ért el tudod adni..."

ebből a megközelitésből a magyaroknak van a legtöbb eszük,hiszen nem égetik a pénzüket ilyen módon:)

Re: nincs cím

#689732 Ibiza Előzmény: #689719

"" "Autóeladások – a középosztály egyik beszédes fokmérője""

Kicsit óvodás gondolat..a milliárdosoknak sem a legeslegdrágább autóik vannak...a sznobok vagy a helyi menőcsávók aki autóval akarnak villantani..

Régebben 2-3 évesen cserélték az autókat..mert "kijött az új"..ami a legtöbbször csak ráncfelvarrás..a mai autók 5-6 éves korukig kiválóak...

Az autó a legrosszabb befektetés..ahogy kihozod a telepről -10%-ban van..1év -20% 2. év -30% 3. évben jó ha 60%-ért el tudod adni...