provokácio volt:))
provokácio volt:))
A mobile.de-n állítsd be a 94315-ös irányítószámot, s ha találsz vmi neked tetszőt a közelben, akkor szólj.. pl
Persze vazze, mert a fő japó autó megszállott az évek óta csecsem 1.5 dci-vel jár, h 5-öt fogyasztva kerreghessen.. tükörbe nézni? :-)
köszi,majd átnézem.
mert sóherkodik:)
Ne értem, h miért nem érted. :-)
Nekem a céges autóban is a fogyasztásmérő gombja kopott csak el, állandóan néztem, pedig nem is én fizettem.. nekem sikerélmény. A Civicet meg olcsó, használósnak vettem, az egyen keveset. S minden viszonylagos, pl anno a 635 Csi BMW-nek a 13 literes átlagfogyi nekem jónak számított, márkatárs nem bírt 20 alatt járni.. :-)
Civicben nem kell nézni a visszajelzőt, normál esetben ég az "eco"., ahogy vezetek. Az autópályán meg poén volt unalom ellen "őrizni a tüzet".
:) nem nagyon értem vesztek erős autókat utána meg 2literrel akarsz menni..meghalnék ha vezetés közben a fogyasztásmérőt nézném..inkább nézem a tájat az állatokat..élvezem a vezetést.
Mazda 7,8 körül eszik 129-nél... de általában gyorsabban megyek autópályán....mert el kell jutnom A-ból B-be..
Tempomattal kevesebbet esznek az autók..
Civic 5.88-at evett, főleg autópályán, egy tankra..
Van a honlapon más meló is, ha..
www.allpersona.de
az elővigyázatos:)
tudok,ugyan már régen használtam,de sajna nem vagyok asztalos- soha nem is végeztem hasonlót.
Pihen a garázsban 3 keréken, h ne legyen elvihető.. :-)
Nem, hétfőn kezdek. Papírmunka volt, meg bemutatás.
A közvetítő azt monta, h kelleni fog még asztalos munkaerő, ha netalántán.. téged érdekel a dolog, tucc németül?
nem a celicával mentél?annak olyan,mintha haza járna:)
éppen gondoltam szerdán,na mondom- már nem is irsz:)
dolgoztál már ezen a héten is?
Nekem sincs. :-)
Kijöttem Németbe a Hondával, majd lemérem mennyit fogyasztott, sztem ugyanúgy 6 körül. Az irdatlan hosszú váltó pályán tök jól jön, nem hangos a kocsi, s az ülés is oké volt. Viszont az "eco" módot őrizni kell, mint a tüzet, jól elszórakoztattam azzal magam. :-) 120-ig ég a visszajelző, de ha véletlen jobban odaléptem, s elaludt, akkor vissza kellett lassítani 110-ig, h újra bekapcsoljon a szegénykeverékes üzemmód, s óvatosan vezetni utána.
http://www.stocklandyard.hu/blog/show/3212
ez elég kínos, főleg a kínai beszállító :) igazi luxus autó
uhh.. nekem fogalmam sincs, ki az a Varga Viktor?:)
google a barátom, tudom:)
ez igy igaz,nem is nevezném befektetésnek:)
"Az autó a legrosszabb befektetés..ahogy kihozod a telepről -10%-ban van..1év -20% 2. év -30% 3. évben jó ha 60%-ért el tudod adni..."
ebből a megközelitésből a magyaroknak van a legtöbb eszük,hiszen nem égetik a pénzüket ilyen módon:)
Rommá törte a Porschéját Varga Viktor
http://www.hasznaltauto.hu/auto/porsche/boxster/porsche_boxster_986-7612581
"" "Autóeladások – a középosztály egyik beszédes fokmérője""
Kicsit óvodás gondolat..a milliárdosoknak sem a legeslegdrágább autóik vannak...a sznobok vagy a helyi menőcsávók aki autóval akarnak villantani..
Régebben 2-3 évesen cserélték az autókat..mert "kijött az új"..ami a legtöbbször csak ráncfelvarrás..a mai autók 5-6 éves korukig kiválóak...
Az autó a legrosszabb befektetés..ahogy kihozod a telepről -10%-ban van..1év -20% 2. év -30% 3. évben jó ha 60%-ért el tudod adni...