Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

matgab részvényei

Re: nincs cím

#685359 matgab Előzmény: #685342

USA sincs biztonságban...:-)

"A WIG 20 a világ legrosszabbul teljesítő részvényindexe volt tegnap." Equitas...

Re: nincs cím

#685342 Lebleuf Előzmény: #685272

MatGab, Hogy gondolkozol az USA-val kapcsolatban, gondolkodtál, hogy megveted a lábad az államok rv piacán?

Előzetes érdeklődésem ez. Tervezett kereskedési súlypontáthelyezésnél szeretném figyelembe venni a faktor megjelenési esélyeit a tengerentúlon.

Re: nincs cím

#684869 prfecó Előzmény: #684782

van egy konkurrens topis 2014-től..........................

Adományokat a Lecsúszott Tőzsdések Klubja részére elfogadok., a pénz adományból.........................................................................................

- tuti papírt, ENEFI- t veszek 366 Ft-ig , hogy újabb 30 milka részvényt dobhasson piacra Csabronc

- esetleg egy kocsma megsegítése több tőzsdei szagértő társaságában , mint régen??

Re: nincs cím

#683346 prfecó Előzmény: #683048

szerencsére most nem kontraindikátor mesterről van szó , hanem

megjelent a nagy JEDI MESTER személyesen....................... magyar hangja JP

Re: nincs cím

#683048 JP Előzmény: #683024

Ugyebár egy deviza sem erősödik, vagy gyengül önmagához képest, mindig csak egy másik devizához képest...... És ha van néhány deviza amihez képest le-föl értékelődhet, akkor megeshet, hogy az egyikkel szemben gyengül,vagy stagnál, miközben egy másikkal szemben már igen-igen erősödik. Én ez utóbbira játszok.

Re: nincs cím

#682972 JP Előzmény: #682965

Ha azt hiszed, hogy a Te tetves euród érkezésére spekulálok már jóideje, akkor tévedsz! :)

Re: nincs cím

#682965 matgab Előzmény: #682335

tudjátok miért erősödik ez a tetves HUF?

Megérkezett az EUR-om és át kellett váltsak egy kisebb összeget belőle... :(

Re: nincs cím

#682333 prfecó Előzmény: #682303

azt hittem 12.860 Ft-ról a 455 db a Tiéd))

remélem azért 110 Ft azt a 12.600 db is Te vetted meg.................még kétszámjegyűvé is tehetnéd :-)))