Re: nincs cím
prfecó Előzmény: #684782van egy konkurrens topis 2014-től..........................
Adományokat a Lecsúszott Tőzsdések Klubja részére elfogadok., a pénz adományból.........................................................................................
- tuti papírt, ENEFI- t veszek 366 Ft-ig , hogy újabb 30 milka részvényt dobhasson piacra Csabronc
- esetleg egy kocsma megsegítése több tőzsdei szagértő társaságában , mint régen??