Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

prfecó Előzmény: #684782

van egy konkurrens topis 2014-től..........................

Adományokat a Lecsúszott Tőzsdések Klubja részére elfogadok., a pénz adományból.........................................................................................

- tuti papírt, ENEFI- t veszek 366 Ft-ig , hogy újabb 30 milka részvényt dobhasson piacra Csabronc

- esetleg egy kocsma megsegítése több tőzsdei szagértő társaságában , mint régen??