Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #685586

fogadjunk , hogy megint nem vett senki richtert csak azért, mert beírtam, hogy eladtam...

Hogy tudom ezt így eltalálni...???